Domkratai

  Darbas su mechanizmais, įranga ir kitais dideliais daiktais, reikalauja efektyvių ir patikimų kėlimo įrankių, tam pasitarnaija domkratai. Išsirinkite Jūsų darbo vietos poreikiams tinkamus įrankius – sukurkite saugesnę ir efektyvesnę darbo aplinką. Su sunkiais daiktais dirbkite patogiai bei saugiai.

  Hidrauliniai domkratai – galingi ir efektyvūs sunkių mechanizmų kėlimo įrankiai. Galima įsigyti žemo profilio hidraulinius domkratus, kuriuos lengva pakišti po kėlimo objektu. Taip taupomas laikas ir didinamas darbo efektyvumas. Standartiniai domkratai – nebrangus, tačiau ne ką mažiau efektyvus kėlimo įrankis. Atidžiai išnagrinėkite individualius darbo aplinkos poreikius – išsirinkite Jums tinkantį domkratą.

  Ašinis stovas – patikima atrama didelio svorio įrangai
  Dirbtuvių kranu ar domkratu pakeltą sunkią įrangą, patikimai užfiksuosite naudoami patikimus ašinius stovus. Ašiniai stovai – būtinas priedas servisuose, techninės apžiūros centruose ir bet kokiose kitose darbo aplinkose, kuriose dirbama su didelio svorio įranga. Parduodami ašiniai stovai – reguliuojamo aukščio, todėl juos lengvai pritaikysite individualiems poreikiams.

  Sandėlio kranai, dirbtuvių kranai – variklių ir kitų daiktų kėlimui
  Patogūs naudoti dirbtuvių kranai leidžia iškelti ir nuleisti automobilio variklį, tai gali padaryti vienas darbuotojas. Žinoma, dirbtuvių kranus galima naudoti ir kitų daiktų kėlimui. Dirbtuvių krano konstrukciją aprūpinta hidrauline dvigubos funkcijos pompa ir reguliuojamo ilgio strėle, kurios maksimali apkrova siekia 1000 kg. Integruotas apsaugos mechanizmas apsaugo nuo konstrukcijos perkrovos. Kranas gali būti valdomas vieno darbuotojo. Konstrukciją galima sulankstyti nenaudojant įrankių – tai optimizuoja dirbtuvių krano sandėliavimą. Išsirinkę Jums tinkantį kraną ar hidraulinį domkratą, pasidomėkite kita mūsų siūloma kėlimo ir pervežimo įranga.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.