Ant nugaros nešiojama krūmapjovė STIHL FR 131 T

935,00 Radote pigiau?

Universaliai naudojama, kai pjaunama sunkiai prieinamoje vietovėje. Supaprastinta paleidimo eiga patogesniam užvedimui, sudedamas kotas, skirtas taupyti erdvę transportuojant, daugiafunkcė rankena, kilpinė rankena, 4-MIX® variklis su didesniu baku, ilgesniam darbui, stabdymo mygtukas. Derinama su HL-KM, HT-KM, FH-KM, BG-KM, BF-KM, FCB-KM ir FCS-KM.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

STIHL 4-MIX®-variklis

Jūs visada galite pasitikėti STIHL 4-Mix technologija, kai norite išlaikyti aukštus rezultatus. 4-Mix variklis, kuris naudoja tokį patį kuro mišinį kaip ir dvitakčiai varikliai, suteikia naudą atsisakant kompromiso su keturtakčio variklio savybėmis. STIHL 4-Mix technologija pasižymi greita akceleracija, didesne galia, padidintu sukimo momentu, mažesniu triukšmu, sumažintomis išmetamosiomis dujomis ir efektyviau suvartojamu kuro kiekiu.

Dekompresinis vožtuvas

Dekompresinis vožtuvas yra lengvo užvedimo sistemos dalis. Vožtuvą reikia nuspausti prieš užvedant variklį, kad reikėtų mažiau pastangų patraukti starterio virvutę. Jis yra pusiau automatinis, jį reikia nuspausti prieš užvedant, bet pats užsidaro, kai variklis užsiveda.

Sudedamas kotas

Sudedamas kotas patogesniam transportavimui ir sandėliavimui.

Kilpinė rankena

Žoliapjovės ir krūmapjovės su kilpine rankena idealiai tinka darbui tose vietose, kur vieta yra ribota, pvz. retinimas tarp krūmų.

Antivibracinė sistema

Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to Stihl gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.

STOP mygtukas

Jums nereikia kontroliuoti STOP mygtuko padėties prieš užvedant variklį iš naujo. Variklis gali būti užvedamas iš karto po užgesinimo.

Ilgo veikimo oro filtras

Lengvai prieinamas filtro popierius užtikrina ilgus tarnavimo intervalus.

Rankinis degalų siurblys

Paspaudus siurblio membraną, karbiuratoriaus kamera užpildoma degalais. Todėl traukiant virvutę jau būna pakankamai degalų, kurie paskatina oro ir degalų mišinio susidarymą. Dėl to nereikia taip daug kartų traukioti virvutės.

Apsauginiai akiniai

Svarbu akis apsaugoti nuo skrendančių dalelių ir UV spindulių. Tam prie įrenginio komplektuojami akiniai. Atkreipkite dėmesį, kad papildomai dar reikalinga veido apsauga, kai dirbama su krūmapjovėmis.

Diržai

Naudojant paprastą nešiojimo ar dvipetį diržus su paminkštinimais dirbama komfortabiliai, ypatingai atliekant ilgai trunkančius darbus.
Svoris 9,6 kg
Gamintojas

Stihl

Prekės tipas

Benzininis

Prekės paskirtis

Sunkiai prieinamoms vietoms

Darbinis cilindro tūris

36.3 cm³

Galia

1,4/1,9 kW/AG

Garso lygis met. ašm.

97 dB(A)

Triukšmo lygis met. ašm.

110 dB(A)

Vibr. lygis k/d met. ašm.

2.2/2.2 m/s²

Vibr. lygis k/d plast. ašm.

4.3/3.8 m/s²

Bendras ilgis

2.8 m

Pjovimo peilis

230-2

Darbinis pjovimo plotis

420 mm

CO2 kiekis

845 g/kWh

Degalų bako talpa

0.71 l

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Ant nugaros nešiojama krūmapjovė STIHL FR 131 T”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.