„Combisystem” ledo grandiklis 15 Gardena

14,79 Radote pigiau?

Aštriabriauniu „combisystem” ledo grandikliu „15” lengvai pašalinsite ledą ir purvą. Keičiama, tvirta geležtė iš lankstaus plieno nesunkiai sutrupina ledą ir sutryptą sniegą, taip pat tokį sunkiai pašalinamą purvą, kaip dervos likučiai ar sukietėjusi žemė. Ledo grandiklį „15” galima sujungti su visoms GARDENA „combisystem” rankenoms, ir GARDENA rekomenduoja 130 cm arba 150 cm ilgio rankenas, priklausomai nuo ūgio. Gaminiui suteikiama 25 metų garantija.

Pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

25 metų garantija užtikrina aukštą kokybę

* Jeigu reikia išsamios informacijos apie garantijos sąlygas, žr. pridedamą naudojimo vadovą, arba apsilankykite svetainėje www.gardena.com/warranty. Ši garantija neturi įtakos jūsų teisinėms pretenzijoms dėl garantijos.

Nekliba

„Combisystem” gaminys paprastai sujungiamas su rankena ir priveržiamas varžtu. Patikima technologija užtikrina, jog gaminys neklibės ir juosbus galima patikimai dirbti.

Tinka visoms rankenoms

„GARDENA” „combisystem” gaminiai tinka visoms „GARDENA” „combisystem” rankenoms. Ar rankena pagaminta iš medienos, ar iš aliuminio, ar sukurta, jog tausotų jūsų nugarą – tai Jūsų pasirinkimas.

Veiksmingas ledo ir purvo trupintuvas

15 cm. pločio „combisystem” ledo gremžtukas yra tinkamas įrankis pavojingiems ledo lašeliams, sutryptam sniegam ar užsisenėjusiam purvui nuvalyti.

Įtikinama medžiaga – įtikinanti technologija

Keičiama, aštriabriaunė GARDENA „combisystem” ledo grandiklio geležtė iš lankstaus plieno nesunkiai sutrupina ledą ir purvą.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500325004

Rekomenduojamas rankenos ilgis

130 cm, 150 cm

Darbinis plotis

15 cm

"Gardena" garantijos laikotarpis

25 metų garantija

Naudojimas

Apledėjusių vietų, sušalusio sniego valymui, tinka ir purvo šalinimui ištisus metus

Prekės paskirtis

Sniegui

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “„Combisystem” ledo grandiklis 15 Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 966044001 Kategorijos: , , Žyma:
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.