Laistymo kompiuteris „Easy” Gardena

39,19 Radote pigiau?

Naudojant GARDENA Laistymo kompiuterį „Easy”, sodo drėkinimas gali būti automatiškai įjungiamas ir išjungiamas. Akumuliatoriumi valdomas įrenginys yra prijungtas prie čiaupo ir lengvai reguliuojamas naudojant didelę apskritimo formos rankenėlę. Norėdami drėkinti, galite pasirinkti vieną iš 17 išankstinių nustatymų, kurie skiriasi trukme ir dažnumu. Laiko uždelsimo funkcija valandiniais ciklais kontroliuoja purkštuvų ar lašinamosios drėkinimo sistemos veikimą. Geriausia laistyti jūsų sodą anksti rytą ar vėlyvą vakarą. Atsparus atmosferos poveikiui kontrolės blokas gali būti nuimtas.

Pristatymas: 3-5 d.d.

Lengvas valdymas

Laistymo valdiklį lengva reguliuoti didelėmis sukamomis rankenėlėmis. Oro sąlygoms atsparų valdymo įrenginį galima nuimti ir reguliuoti dar patogiau.

Platus funkcijų pasirinkimas

Drėkinimo procesui galima pasirinkti vieną iš 17 trukmės ir dažnio parinkčių. Valandinio pradžios atidėjimo funkcijos pagalba galima nustatyti pageidaujamą purkštukų arba lašelinio drėkinimo sistemos darbo pradžią.

Aukščiausia gaminio kokybė

Vokietijoje pagaminti kokybiški GARDENA produktai reiškia našumą, patikimumą ir nuolatines naujoves.

„Water Now” funkcija

Jei drėkinimą reikia pradėti nedelsiant, tai galima suaktyvinti rankiniu būdu, neišimant įrenginio iš čiaupo ir nepakeitus nustatymų.

„Safe Stop” technologija

Vandens Kontrolė visada veikia patikimai dėl „Safe Stop” technologijos. Jei akumuliatoriaus energijos lygis yra per mažas norint visiškai kontroliuoti laistymo procesą, šis procesas nėra pradedamas. Baterijos lygio indikatorius ekrane taip pat nurodo, kada reikia pakeisti bateriją.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500045797

Laistymo trukmė

0 h 1 min – 1 h 0 min

Laistymo dienos

kas 8/12/24/48/72 valandas

Sriegis

For taps with 26.5 mm (G 3/4) and 33.3 mm (G1) thread

Darbinis slėgis

12 bar

Slėgis

0,5 bar

Sensorinis sujungimas

Taip

Prekės tipas

Laistymo laikmačiai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Laistymo kompiuteris „Easy” Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 967927001 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.