Lapų ir vejos rinktuvas Gardena

159,99 Radote pigiau?

Ruduo yra ne tik ryškių spalvų, bet ir nukritusių lapų rinkimo metas. Vejai būtinas deguonis, todėl joje neturi likti jokių lapų, kuriuos rinkti gali būti išties varginantis darbas. Su unikaliu GARDENA lapų ir vejos rinktuvu šis darbas tampa greitu, nesudėtingu ir patogiu. Ir jokio lankstymosi žemyn!
Visus ant žemės esančius lapus galima patikimai surinkti dėl patogios šepečių sistemos – beveik be jokio triukšmo, nes prietaisas varomas stūmimo pagalba. Tokiu būdu jūs sutaupysite energijos ir tausosite aplinką. Rinktuvas taip pat tinkamas žolių nuopjovoms ir kitai smulkiai medžiagai rinkti. Paprastas aukščio reguliavimas – parinkite tokį aukštį nuo žemės, kuris efektyviausiai rinks lapus. Darbas sode gali būti tikrai įdomus!
Dėl ergonomiškos formos rankenos, gaminį lengva stumti ir laikyti.
Kai surinkimo krepšys bus pilnas, tiesiog išimkite jį, ištuštinkite ir vėl pritvirtinkite. Kai darbas bus atliktas, lapų ir vejos rinktuvas gali būti laikomas pakeltas – taip sutaupysite nemažai vietos. Aukštą kokybę užtikrina GARDENA 5 metų garantija.
Naudojimosi instrukcija: GARDENA lapų ir žolės rinktuvas veikia kaip mechaninis grėblys, todėl yra draugiškas aplinkai. Besisukantys šepetėliai yra varomi rinktuvo ratų. Kietos dalelės, tokios kaip gilės, kaštonai, vaisiai ir pan. nėra surenkami. Lapų ir žolės rinktuvas tik iš dalies tinka lapuotiems augalams su stiebais ir dideliais lapais (pvz. kaštono lapai), nes jie gali strigti šepetėliuose. Renkant lapus asfaltuotame kelyje, gali tekti apeiti teritoriją keletą kartų, kad būtų surinktos visos dalelės.

Nemokamas pristatymas: 3-5 d.d.

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

Unikalus sprendimas

Lapų ir vejos rinktuvas yra unikalus sprendimas, skirtas lengvai sugrėbti ir rinkti lapus, žolių nuopjovas ir skarifikuotą veją.

Grynas malonumas

Lapų ir vejos rinktuvo valdymas yra lengvas ir patogus, todėl darbas sode gali tapti tikru malonumu.

Nesilankstykite žemyn

Kadangi žolę ir lapus galite rinkti vertikalioje padėtyje, darbas nevargins jūsų nugaros.

Tvarus ir tylus

Kadangi lapų ir vejos rinktuvui nereikia variklio, taip taupote energiją. Tai naudinga ne tik jūsų biudžetui, bet ir aplinkai. Darbas su lapų rinktuvu taip pat labai tylus, todėl galite juo naudotis bet kada.

Viskas surenkama akimirksniu

Besisukančiais šepetėliais greitai ir patikimai surenkami lapai ir žolių nuopjovos.

Aukščio pasirinkimas priklausomai nuo žemės paviršiaus

Priklausomai nuo žemės paviršiaus tipo – veja, lygus paviršius ar asfaltas, svarbu individualiai pritaikyti šepetėlių aukštį, kad jie lengvai valytų prie pat paviršiaus. Lapų ir vejos rinktuvas gali būti sureguliuotas, kad lengvai sutvarkytumėte šiuos skirtingus paviršius.

Taupo vietą

Lapų ir žolės rinktuvas gali būti sandėliuojamas kompaktiškai, neužimant daug vietos.

Tvirtas suėmimas

Lapų rinktuvo rankena pasižymi puikia ergonomika. Valdyti gaminį yra labai patogu ir lengva.

Penkerių metų garantijos pratęsimas su registracija

GARDENA siūlo penkerių metų garantijos pratęsimą, jei per tris mėnesius užregistruosite pirkinį adresu www.gardena.com/registration. Išsamią informaciją galite rasti šioje nuorodoje ir naudojimosi instrukcijose, pateiktose kartu su gaminiu. Visos teisės galioja be apribojimų. Dėvimos dalys, akumuliatoriai ir įkrovikliai nėra įtraukiami.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500048675

Prekės paskirtis

Vidutiniams plotams

Prekės tipas

Mechaninis

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Lapų ir vejos rinktuvas Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 967982701 Kategorija:
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.