Vožtuvų dėžutė 9 V „Bluetooth®“ Promo rinkinys Gardena

370,99 

GARDENA rinkinį, skirtą jūsų laistymo sistemai valdyti, sudaro trys laistymo vožtuvai 9 V „Bluetooth®“ ir vožtuvų dėžutė V 3. 9 V laistymo vožtuvus galima lengvai užprogramuoti net iki 10 m atstumu nuo įrenginio naudojant GARDENA „Bluetooth®“ aplikaciją išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Kiekvienam vožtuvui galimi šeši skirtingi laistymo planai, kuriems galima nustatyti laiką, trukmę ir savaitės dieną. Būsenos šviesos diodai pateikia informaciją apie „Bluetooth®“ ryšį, akumuliatoriaus būseną ir laistymą. Funkcija „Vanduo Dabar“: jei laistyti reikia nedelsiant, ją galima įjungti rankiniu būdu, nekeičiant jokių nustatymų. Galima naudoti su GARDENA dirvožemio drėgmės jutikliu.

Neturime

Automatinis laistymo rinkinys

Paruoštame naudoti baziniame rinkinyje yra trys GARDENA laistymo vožtuvai 9 V „Bluetooth®“, kad jūsų sodas būtų patikimai ir patogiai laistomas, net kai nesate namuose. Jis tiekiamas su GARDENA vožtuvų dėžute V3, kad sistemos montavimas ir paleidimas būtų dar patogesnis.

Paprastas prijungimas ir konfigūravimas per GARDENA “Bluetooth®“ programą

Nemokama GARDENA “Bluetooth®“ programa per „iOS“ ir „Android“, jūsų išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį paverčia nuotolinio valdymo pultu, kuriuo įrenginį galima patogiai valdyti ir programuoti žingsnis po žingsnio (reikalinga bent „iOS 12.X“, „Android 5.0“, „Bluetooth® Low Energy 4.0“).

„Bluetooth®“ valdymo blokas su daugybe praktinių automatinio laistymo funkcijų

Naudojant GARDENA “Bluetooth®“ programėlę galima užprogramuoti iki 6 automatinių tvarkaraščių. Laistymo pradžią, trukmę ir savaitės dienas galima nustatyti per šią programėlę. Be to, drėkinimą galima pradėti ir sustabdyti bet kuriuo metu paspaudus mygtuką. Atskirai prieinamą dirvožemio drėgmės jutiklį galima prijungti taupant vandenį, jei dirva vis dar pakankamai drėgna ir tolesnio laistymo nereikia.

Baterijomis maitinamas 1″ vožtuvai

Pridedamuose 3 laistymo vožtuvuose 9 V yra valdymo svirtis automatiniam valdymui arba uždarymui rankiniu būdu, o 1″ vidinio sriegio dėka juos galima lengvai įmontuoti į GARDENA vožtuvų dėžę V3, kuri yra šio rinkinio dalis.

Valdomas belaidžiu būdu

Valdymo bloko ir drėkinimo vožtuvo nereikia jungti kabeliu. Naudojant 9 V šarminę bateriją (nepridedama), leidžiančią veikti maždaug vienerius metus, darbas tampa nesudėtingas ir lankstus.

Aukščiausia gaminio kokybė

Vokietijoje pagaminti kokybiški GARDENA produktai reiškia našumą, patikimumą ir nuolatines naujoves.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500052986

Laistymo ciklai per dieną

6

Laistymo trukmė

1 min – 10 h

Laistymo dienos

Days of the week per schedule

Veikimo slėgis Min

0,5 bar

Darbinis slėgis

12 bar

Prekės tipas

Laistymo laikmačiai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Vožtuvų dėžutė 9 V „Bluetooth®“ Promo rinkinys Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 970480601 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.