QuikDrill žemės grąžtai

  QuikDrill žemės grąžtai nepamainomi įrankiai, kai reikia padaryti skyles žemėje.

  QuikDrill žemės grąžtai naudojami įvairiuose darbuose, tokiuose, kaip tvoros statymas ir pan. Suomijos bendrovės „Fiskars“ žemės grąžtai puikiai pasitvirtino. Jie yra patikimi ir lengvai naudojami.

  Nors atrodo, kad dirvožemio grąžtas yra labai specifinis, retai naudojamas darbo įrankis, iš tikrųjų su juo labai patogu atlikti įvairius sodo darbus namuose ir parkuose, taip pat jį naudoja apželdinimo paslaugas teikiančios įmonės. Kai kuriais atvejais šis įrankis beveik nepakeičiamas. Priklausomai nuo skersmens, grunto grąžtas gali būti naudojamas įvairiems darbams atlikti, pavyzdžiui:

  Tvoros stulpams statyti. Žemės grąžtu labai patogiai galima išgręžti pakankamai gilias ir siauras duobes, į kurias nesunkiai ir tvirtai galima įstatyti tvoros stulpus. Tokiose duobėse stulpai laikosi tvirtai, nereikia pilti akmenų ir mišinio jiems prilaikyti. Įsivaizduokite, kiek laiko ir jėgų prireiktų, jei tokiems stulpams įstatyti duobes kastuvu kastumėte patys! Būtų labai sudėtinga iškasti vienodo pločio ir gylio siauras duobes, stulpai tokiose duobėse tvirtai nesilaikytų, todėl prireiktų berti akmenis ir pilti mišinį. Norėdami pastatyti 500 metrų tvorą, užtruktumėte mažiausiai dvi savaites. Taigi žemės grąžtas padeda sutaupyti jėgų, laiko ir pinigų.

  Medžiams ir krūmams sodinti. Grunto grąžtas gali labai praversti dirbant sode. Juo lengvai ir greitai iškasite gana gilias mažas duobes krūmams ir medžiams sodinti. Duobės, skirtingai nei kasant kastuvu, bus vienoje lygioje eilėje. Sodinukams sodinti nereikės gręžti labai gilių duobių. Į 25 cm skersmens grąžtu išgręžtą duobę lengvai pasodinsite norimus sodinukus. Grunto grąžtas pravers sodinant spygliuočių gyvatvorę ar kitus sodo elementus. Visas sodo gražinimo idėjas įgyvendinti bus daug greičiau ir paprasčiau.

  Ledo žūklei. Dirvožemio gręžtuvą, prie kurio galima tvirtinti ledui gręžti skirtus grąžtus, galima panaudoti žiemą. Motoriniu grąžtu skylę 20 cm storio lede išgręžti bus daug greičiau (užtruksite vos kelias sekundes) ir paprasčiau nei rankiniu. Be to, išgręžta skylė bus platesnė: rankiniu grąžtu išgręžtos skylės skersmuo yra 13 cm, o motoriniu – 20 cm. Toks grąžtas labai praverčia, kai per dieną reikia išgręžti daug skylių.

  Kitiems darbams. Dirvožemio grąžtas pravers tiek tvoros stulpų duobėms gręžti, tiek statant pavėsinę ar sodo namelį. Šiuo įrankiu greitai ir paprastai išgręšite atraminių stulpų duobes. Žemės grąžtas pravers visur, kur reikės išgręžti nemažai vienodo skersmens skylių, į kurias bus kažkas statoma ar sodinama.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.