Sniego valytuvai

  Žiemos vidurys Lietuvoje – tai metas, kai kartais net galingų visureigių savininkai nepasiekia savo sodybų. Nelaukiant komunalininkų ar seniūnijos malonės, net ir gana ilgą kelio atkarpą išvalyti padeda savaeigiai sniego valytuvai. Taip pat ir nedideliame plote prieš garažo vartus sniegui nuvalyti apsimoka naudotis nedidelio galingumo sniego valytuvu. Nes, kas turi nuosavą namą puikiai žino, kokia katorga po kiekvieno snygio mojuoti kastuvu, kai į galvą ima lįsti mintys kraustytis į komunalininkų prižiūrimą daugiabutį.

  Sniego valymo mašinų vartotojus galima suskirstyti į kelias grupes:

  • Užmiesčio gyvenamųjų namų, sodybų, nedidelių kaimelių gyventojai, kuriems privažiavimas iki valomo kelio yra keli šimtai metrai bei keli šimtai metrų valomų kelių.
  • Gyvenamųjų namų savininkai, naudojantys techniką vidinei teritorijai valyti.
  • Sporto klubų, aikščių, čiuožyklų savininkai.
  • Miestų ir gyvenviečių kelius, šaligatvius, aikštes prižiūrinčios tarnybos.

  Sniego valytuvas  yra technika, skirta puriam ir sukietėjusiam sniegui nuvalyti. Sniegas surenkamas sraigtais frezomis ( toliau sraigtais), kurie jį susmulkina ir perduoda į mašinos vidų, iš ten jis išpučiamas per išmetimo deflektorių.

  Pagal judėjimo tipą sniego valytuvai skirstomi į savaeigius ir stumiamus. Jų varikliai gali būti elektriniai ir benzininiai. Taip pat sniego valytuvai skirstomi į vienpakopius, turinčius tik sniego valymo sraigtą,  dvipakopius, turinčius papildomą sniego išmetimo sraigtą  ir tripakopius su centre esančiu sraigtu, kuris valo ir paduoda sniegą išmetimo sraigtui.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.