Vejos pjovimo traktoriai

  Vejos pjovimo traktoriai gali suteikti malonumą prižiūrint veją tiesiog patogiai sėdint ant jų. Dirbdami su STIHL vejos pjovimo traktoriais, jūs pasieksite geriausio, atsižvelgiant tiek į veikimo spindulį, tiek į našumą ir patogumą – nesvarbu, ar jūs esate ambicingas privatus vartotojas, ar profesionalus kraštovaizdžio specialistas.

  Kai dirbant su klasikinėmis vejapjovėmis pasiekiamos jūsų efektyvumo ribos, mūsų vejapjovės bus tinkamas pasirinkimas. Nesvarbu, ar vairuojate vejos pjovimo traktorių vingiuotu reljefu, ar šienaujate dideles vejas. Sumaniai derindami našumą ir patogumą, galite pjauti tiek privačios valdos žalias erdves arba, dirbdamas, pavyzdžiui, kaip profesionalus žaliųjų erdvių prižiūrėtojas įveikti iki 10 000 m² plotus. Vejos pjovimo traktorius su žolės surinktuvu ar šoniniu išmetimu, kai nupjauta žolė kaip trąša paskirstoma tiesiai ant vejos, efektyviai pagelbės dirbant. Taip prižiūrint veją, šiuos darbus galima valdyti net didžiuliuose sporto aikštynuose ar parkuose.

  Maži vejos pjovimo traktoriai, dar žinomi kaip važiuojamosios vejapjovės, pasižymi panašiu našumu kaip ir klasikinės vejapjovės. Variklis sumontuotas gale arba po sėdyne. Dėl savo dydžio vejapjovė yra ypač manevringa. Vejos pjovimo traktorių variklis yra sumontuotas priekyje, kaip įprastų traktorių, jie galingesni nei vejapjovė. Dėl to vejos pjovimo traktoriai idealiai tinka ypač dideliems plotams.

  Tiesiog pasirinkite mūsų internetinėje parduotuvėje jums tinkamą mažą vejos pjovimo traktorių ar vejos pjovimo traktorių.

  Norint kruopščiai nupjauti itin didelius vejos plotus, jums reikia vejos pjovimo traktoriaus, kuriuo galėtumėte pasikliauti. Prie to prisideda didelė 1 ir 2 cilindrų variklių galia. Dėl didelio pjovimo pločio 80 – 125 cm galite efektyviai sukti ratus vejoje. Pjovimo aukštis lengvai reguliuojamas, sėdint. Net vejos kraštus taip pat galėsite tiksliai apdirbti, nes mūsų gaudymo sistema užtikrina, kad net ties pjovimo kraštu žolė bus patikimai nupjauta. Visi modeliai paperka elektromagnetine peilio sankaba, kuria bet kuriuo metu galite įjungti ir išjungti peilį.

  Naudodamiesi patogiomis vejos pjovimo traktorių funkcijomis, pjaudami veją galite patogiai jaustis: reguliuoti mūsų vejos pjovimo traktorių spyruoklinę sėdynę be įrankių ir pritaikyti ją savo ūgiui. Važiuodami vejos pjovimo traktoriumi, galite greitai manevruoti lengvai perjungdami priekinę ir atbulinę pavarą specialia vieno pedalo pavara. Nuosekliai reguliuoti greitį slėgiui jautriu akceleratoriaus pedalu. O mūsų geriausiuose modeliuose, palaikyti pastovų greitį greičio palaikymo sistema. Prisipildžius žolės surinkimo krepšiui, lygio indikatorius apie tai perspės garsiniu signalu. Tada krepšį galima lengvai ištuštinti sėdint, pasinaudojus svirtimi. Traktoriuose su LCD ekranu visada matoma visa svarbi informacija, pvz., bako lygis, alyvos slėgis ir kita, net esant stipriai saulės šviesai. Dėl neprilygstamo komforto, technologijų ir našumo derinio vejos pjovimo traktoriai ne be priežasties dar vadinami „aukščiausios klasės vejapjovėmis“. Mūsų internetinėje parduotuvėje tikrai rasite sau tinkamą modelį, pavyzdžiui, mulčiuojantį mažą vejos pjovimo traktorių.

  Naudodami mūsų praktiškus priedus, savo STIHL vejos pjovimo traktorių galite paversti tikru universaliu pagalbininku. Pavyzdžiui, vejapjoves su mulčiavimo įdėklu galima lengvai paversti mulčiuojančiomis vejapjovėmis, tada pjaunant auganti žolė aprūpinama vertingomis organinėmis trąšomis. O kai sniegas žiemą užtveria gatvę ir įvažiavimą, vejos pjovimo traktorių galite greitai paversti sniego valytuvu, tam panaudoję mūsų sniego grandines ir sniego vertimo skydą. Todėl visada verta užmesti akį į vejos pjovimo traktoriaus priedų puslapį.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.