Apie mus

Viskasaplinkai.lt – nuolatos tobulėjanti, veržli, ambicingų tikslų siekianti komanda. Veiklą pradėjome 1997 metais. Per šį laiko tarpą sugebėjome tapti lyderiais sodo technikos pardavimų srityje, tačiau mėgstame iššūkius, taigi nuolatos siekiame geresnių rezultatų ir plečiame savo asortimentą, kuriame galite rasti tik aukščiausios kokybės produktus. Šiai dienai galime Jums pasiūlyti didžiausią sodo  technikos asortimentą, Jūsų aplinkai puoselėti skirtus įrankius bei medžiagas, profesionalią aplinkos įrangą bei, žinoma, mūsų mažiesiems skirtas lauko pramogas – žaidimų aikšteles bei namelius. Visam asortimentui, kurį turime, stengiamės užtikrinti geriausią kainos ir kokybės santykį. Mūsų svetainės pavadinimas asocijuojasi su gamta, tačiau aplinką mes kuriame ir namuose. Taigi, nuo šių metų mūsų svetainėje galite įsigyti ir namų apyvokos reikmenų. Kaip jau minėjome, asortimentą pildome tik mūsų išbandytais produktais, nes apsiimame didžiulę atsakomybė dėl produktų garantijos ir remonto.

Kodėl verta pirkti pas mus?

Per daugiau nei 20 metų darbo sugebėjome įgyti pakankamai patirties, kad galėtume pasiūlyti ne tik aukštos kokybės bei plataus asortimento smulkiosios motorinės technikos bei namų apyvokos reikmenų, bet ir aukštą aptarnavimo kokybę. Mūsų komandoje dirba  veržlūs, atkaklūs bei didžiulę atsakomybę turintys žmonės. Pastarieji linkę nuolatos dalintis sukaupta patirtimi ir žiniomis, taip padedant pasirinkti Jums optimaliausią sprendimą. Didžiausią dėmesį skiriame ilgalaikių santykių su klientais formavimui, todėl atsižvelgiame į kiekvieno kliento pageidavimus, norus
bei problemas.

Specializuotas servisas

Mūsų meistrai atitinka aukščiausius gamintojo keliamus darbų kokybės reikalavimus, o kiekvienas apsilankymas saugiai registruojamas įrenginio priežiūros istorijoje. Profesionaliai, tik originalių dalių pagalba, atliekame garantinį bei pogarantinį aptarnavimą. Viskasaplinkai.lt komandoje dirba didžiulę patirtį sukaupę vejos robotų instaliavimo specialistai. Mūsų automobiliai kas dieną užimti instaliavimo darbais, tad galime pasigirti net keliais tūkstančiais aptarnautų sklypų visoje Lietuvoje.

Mūsų partneriai

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.