Betono maišyklės

  Betono maišyklės yra itin naudingi ir statybos darbuose labai reikalingi įrenginiai, be kurių neapsieina jokia rimta firma ar darbus vykdanti brigada. Kada betoną maišyti reikia vieną ar du kartus – įprasta tokį įtaisą nuomotis, bet esant pastoviems poreikiams tikrai labiau apsimoka pirkti. Laimei, www.viskasaplinkai.lt  parduoda betono maišykles internetu ir dėl to yra lengva rasti optimalų variantą už patrauklią kainą. Tačiau prieš pirkimą rekomenduojame perskaityti šį gidą, kuriame išdėstysime esminius patarimus, kurie padės maišyklės pirkimo procese.

  Būgno ir maišyklės tūriai

  Tikriausiai pats svarbiausias ir labiausiai pirkėjų dėmesį prikaustantis faktorius – tūriai. Kodėl tai svarbu – nekyla nuostabos, nes nuo talpos ir tūrio priklauso, kiek daug ruošinio galima pagaminti. Įprasto tipo betono maišyklių būgnų tūriai svyruoja nuo 80 iki maždaug 220 litrų. Maišyklės talpa yra maždaug 20% mažesnė nei pačio būgno, tačiau tai, ko gero, yra dar svarbesnis parametras mat jis tiksliai nurodo tą tūrį, kurį galima užpildyti. Norint išsirinkti tinkamą dydį reikėtų įvertinti darbų apimtį ar dažniausiai atliekamų projektų mastelį.

  Taip pat pačio būgno angos skersmuo yra vertas dėmesio. Kuo jis didesnis, tuo patogiau supilti medžiagas į ruošinį.

  Triukšmo lygis ir svoris

  Mes tai vadinsime komforto ir ergonomikos sprendimais. Kuo tyliau veiks maišyklė ir kuo ji bus lengvesnė – tuo paprasčiau ir patogiau bus ja naudotis. Kadangi tai turi būti mobilus prietaisas, šimtus kilogramų sveriantį agregatą yra daug sunkiau pergabenti nei 50kg svorio maišyklę. Įprastai, maždaug 150l talpos maišyklė svers nuo 50 iki 80kg. Turėkite tai omenyje, nes norint transportuoti didesnį įrenginį ilgesnius atstumus prie objekto ar keliant jį į aukštį – gali neužtekti tik dvejų rankų.

  Kada kalba pasisuka apie triukšmo lygį, jo, be abejo norisi kuo mažesnio. Ypač, jeigu dirbama mieste arba teritorijoje su triukšmo apribojimu, būtina atsižvelgti į tai, kad įrenginys neviršytų maksimalaus decibelų (dB) lygio. Vidutinė betono maišyklė iš varle.lt internetinės parduotuvės dirba 75-98 decibelų garsumu. Tačiau kiekvienas įrenginys yra individualus ir jums reikėtų skaityti jo techninį aprašymą, kad sužinoti tiksliau.

  Galia bei būgno greitis

  Galingumas bei būgno sukimosi greitis yra tie parametrai, kurie parodo įrenginio efektyvumą. Paprastai maišyklių variklių galingumas svyruoja nuo 500 iki 1200+ W. Poreikis galingumui kinta priklausomai nuo to, kiek daug reikia maišyti ir kokia intensyvi darbų sparta. Jeigu viskas vyksta labai sklandžiai ir neskubiai, tikrai gali užtekti 500-600 W galios įrenginio. Tačiau, jeigu reikia greito ir didelio kiekio maišymo, vertėtų dairytis prie 1kW artėjančio galingumo.

  Saugumo įranga bei konstrukciniai ypatumai

  Betono maišyklės nėra labai sudėtingi įrenginiai. Kaip ten bebūtų, bent kažkokia saugumo įranga turėtų būti. Nesvarbu ar stabilūs ratukai, fiksuotą padėti įtvirtinančios rankenos ar kita – kreipkite į tai dėmesį. Su jos pagalba lengviau išnaudosite maišyklės potencialą bei pritaikysite ją savo statybų ar kitiems darbams.

  Kada kalbame apie konstrukcinius ypatumus, turime omenyje medžiagą, iš kurios ji yra pagaminta bei matmenis. Paprastai dauguma būgnų yra gaminami iš plieno, bet gali atsirasti ir kitų medžiagų. Vertėtų pagalvoti apie tai, kad būgnas turi būti tvirtas, mat jam reikia atlaikyti didelę išcentrinę jėgą ir svorį. Dėl to plienas tinka idealiai, o pigūs kiniški arba kitų nepatikimų gamintojų pakaitalai iš nepatvarių medžiagų gali imti trūkinėti ar lūžinėti.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.