Mūsų paslaugos

Mes esame užtikrinti, kad mūsų serviso dirbtuvėse gausite kokybišką bei greitą aptarnavimą, o atliktiems darbams visada suteiksime garantiją. Taip pat, mielai pakonsultuosime visų mūsų parduodamų įrenginių priežiūros, instaliacijos ar remonto bei laisvalaikio prekių techniniais klausimais.

Specializuotuose mūsų STIHL servisų padaliniuose gausite tik aukščiausią paslaugų kokybę

  • Dirbame tik su originaliomis STIHL dalimis
  • Gedimai šalinami greitai ir kokybiškai
  • Meistrai nuolatos tobulina savo žinias bei specializuojasi STIHL technikos srityje

STIHL įrenginiams suteikiamas 24 mėnesių garantinis laikotarpis. Viskasaplinkai.lt komanda turi daugiau nei penkioliką metų patirtį aptarnaujant bei remontuojant STIHL įrenginius. Jie tiksliai žino, kaip prižiūrėti Jūsų techniką, sureguliuoti ar pakeisti reikiamas dalis, kad galėtumėte ilgus metus džiaugtis saugiu ir paprastu naudojimu.

Į mūsų remonto dirbtuvės meistrus galite kreiptis ir pasibaigus STIHL įrenginių garantiniam laikotarpiui. Jūsų techniką prižiūrės sertifikuoti specialistai, kurie nuolat tobulina savo žinias ir meistriškumą. 

Vejos roboto saugojimas žiemos metu, tai – robotų viešbutis ir SPA, kuris padės taupyti jūsų laiką. Robotas vejapjovė pas mus saugiai peržiemos, o mūsų serviso meistrai profesionaliai paruoš jūsų vejos robotą naujam sezonui. Tai apsaugos Jus nuo neplanuotų netikėtumų pavasarį.

Pasibaigus vejos pjovimo sezonui, vejos robotai gali būti paimami iš kliento sklypo ir atvežami į mūsų servisą. Robotai išvalomi, patikrinama ar plastikinės detalės nebuvo mechaniškai pažeistos, nesusidėvėjo. Taip pat, patikrinami priekinių ratukų ašys, fiksatoriai, guoliai, atliekama važiuoklės sandarumo ir ventiliacinio filtro patikra. Jei reikia, pakeičiami vejos roboto peiliukai. Atliekama kompiuterinė patikra, programinės įrangos atnaujinimas ir akumuliatoriaus testas (įkrovimo talpa, srovės naudojimas). Robotai sandėliuojami šiltoje patalpoje, baterijos periodiškai pakraunamos. O atėjus pavasariui vejos robotas pristatomas atgal į kliento sklypą .

Viskasaplinkai.lt specialistai teikia vejos roboto instaliavimo paslaugą – kontūro kabelio įterpimas į veją, pajungimas prie roboto įkrovimo stotelės bei vejos roboto suprogramavimas darbui sklype. Yra galimybė instaliuoti robotą ir prikalant kontūro kabelį prie vejos specialiomis kabėmis, kas atpigina instaliavimo darbus, bet padidina kontūro kabelio ar jo šarvo pažeidimo galimybę ( pvz: skarifikuojant ar aeruojant veją). Mes rekomenduojame instaliuoti roboto kontūro kabelį įterpiant jį į veją. Prašome kreiptis telefonu +37060978886 arba elektroniniu paštu info@viskasaplinkai.lt.

Mūsų įmonės specialistai teikia nutrūkusio kabelio paieškos bei sujungimo paslaugą. Prašome kreiptis telefonu +37060978886 arba elektroniniu paštu info@viskasaplinkai.lt.

Užsisakykite vejos pjovimo roboto instaliavimo, gedimo šalinimo paslaugą

Vejos robotų instaliavimas, gedimo šalinimas atliekamas visoje Lietuvoje.
    Atnaujinama…
    • Krepšelyje nėra produktų.