Kompresoriai

  Jei namuose turite didelį pripučiamą baseiną, tikrai žinote, kiek laiko reikia užtrukti spaudant kojinę pompą, kol tokį pripučiate. Dirba visa šeima pasikeisdami. Jei turėtumėte bent 8 barų oro kompresorių, tokio baseino pripūtimas užtruktų vos kelias minutes. Taip pat juo galima pripūsti dviračių padangas, vandens pramogoms skirtus žaislus ir plaustus, vandens čiužinius, miegojimui skirtus čiužinius (pravartu, kai atvažiuoja daug svečių). Galima pūsti ir kamuolius, tačiau tai daryti reiktų atsargiai. Taigi oro kompresoriai tikrai naudingi daiktai.

  Oro kompresoriai reikalingi pripūsti automobilių padangas prieš ilgesnę kelionę, nes jie turi ir slėgio matavimo prietaisus, rodančius, koks slėgis padangoje yra.

  Oro kompresoriai varo pačius įvairiausius įrankius. Dažniausiai naudojami yra oru varomi atsuktuvai, oro grąžtai. Suspaustas oras duoda labai stiprų pirmąjį smūgį, todėl dažnai sutinkami oro plaktukai, kniedžių ir vinių kalimo prietaisai.

  Oras tiekiamas nuolatos, ne pliūpsniais, todėl tokie prietaisai gali išlaikyti ilgą darbo tempą. Tai idealus „variklis“ oro šlifuokliams. Juos naudojame šlifuoti medienos dirbiniams, taip pat apdirbti metalui.

  Viena prietaisų grupė nusipelno atskiro išskyrimo – tai dažymo purkštuvai, varomi oru.

  Oro kompresorius palaiko nuolatinį oro spaudimą. Kartais 8 barų slėgis būna per mažas, tad rekomenduojama įsigyti galingesnį, bent 10-12 barų slėgį galintį generuoti kompresorių. Jis jau priskiriamas prie profesionalių įrankių, todėl yra brangesnis, nei mėgėjiški.

  Oro kompresorius turi specialią žarną ir pistoletą, kuris gali būti prijungiamas prie specialaus smėliavimo aparato. Smulkus smėlis yra ideali priemonė nuvalyti rūdis nuo metalų ir paruošti metalinius daiktus dažymui. Nusmėliavus paviršius, rekomenduojama nupūsti dulkes paprastu oru ir jau tada iš karto galima dažyti. Dažymui naudojami specialūs suspausto oro purkštuvai. Dažai ant paviršiaus gula labai lygiai, nėra jokių bangelių nuo sustojusio tekėti dažų sluoksnio. Be to idealiai padengiami ir sunkiai prieinami paviršiai. Taip, galite dažyti tvoras, vaikų žaidimo aikštelių statinius, sūpynes, terasas ir kitus kasmetinės priežiūros reikalaujančius daiktus savo sodyboje.

  Oro kompresoriai plovimui

  Jei turite oro kompresorių, jums nereikės vadinamojo „kerčerio“ – plauti galite tiesiog prijungę specialų pistoletą ir talpą, iš kurios imamas vanduo (prijungtas prie vandens žarnos). Tokiu būdu galite plauti namo sienas, grindinį ar net automobilį savo kieme. Plovimas suspaustu vandeniu yra naudingas ne tik plaunant. Tai vienas iš geresnių būdų atsikratyti piktžolių, kurios želia tarp trinkelių ir betoninių plytelių kieme.

  Taigi, oro kompresoriai yra labai naudingi prietaisai kiekviename ūkyje, nes naudojami ne tik dažymui ar padangų pripūtimui, bet ir kitiems darbams.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.