Dyzeliniai generatoriai

  Be elektros neįsivaizduojamas šiuolaikinio žmogaus gyvenimas. Tuo galima lengvai įsitikinti, kai name dingsta ar kuriam laikui atjungiama elektros energija. Namuose tamsu, neveikia ne tik kompiuteris, bet ir elektrinė viryklė, virdulys ir daugelis kitų buities prietaisų. Elektros energija taip pat būtina norint atlikti įvairius statybos ir remonto darbus. Tam praverčia dyzeliniai generatoriai.

  Kur kas sunkiau šiuos darbus atlikti lauke, kai elektros energijos šaltinis nėra lengvai pasiekiamas. Įsivaizduokite, kad vykdyti darbus reikia toli nuo namų arba prieigos prie elektros šaltinio išvis nėra. Tuomet nepadės jokie ilgintuvai (kurie gana brangūs ir baigus darbus tik užima vietą). Akumuliatoriniai įrankiai taip pat ne išeitis: jie gana greitai išsikrauna ir yra gana brangūs.

  Rimtesniems darbams atlikti praverčia dyzeliniai elektros generatoriai. Prie jų galima prijungti bet kokį elektrinį įrankį: grąžtą, pjūklą, suktuvą ir pan. Šie elektros generatoriai lengvai užvedami, todėl jais naudotis visiškai paprasta. Kintamosios srovės generatoriai būna vienfaziai ir trifaziai.

  Galingo elektros generatoriaus kuro bako talpa didelė, o jo sukuriamos elektros energijos užtenka ilgam. Pavyzdžiui, 11,5 kW galingumo trifazis elektros generatorius autonominiu režimu gali dirbti daugiau nei aštuonias valandas. Tačiau tokie dyzeliniai elektros generatoriai sveria apie porą šimtų kilogramų, todėl juos geriausia naudoti atliekant didelio masto darbus toje pačioje vietoje, kai dirba ne vienas žmogus.

  Mažos galios dyzeliniai elektros generatoriai yra kur kas lengvesni, sunaudoja nedaug kuro.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.