Pradinis rinkinys augalų eilėms S Gardena

29,99 Radote pigiau?

„GARDENA Micro-Drip-System“ pradinis rinkinys augalų eilėms S yra skirtas patogiai, taupant vandenį laistyti nedidelėmis eilėmis pasodintų augalų šaknis ir gležnus ar dekoratyvinius augalus (pavyzdžiui, pomidorus). Slėgį mažinantis pagrindinis agregatas prijungiamas prie čiaupo naudojant žarną. Lašinamojo laistymo linija turi savaime išsivalančias lašinimo galvutes, išdėstytas 30 cm tarpais, ir leidžia tolygiai laistyti augalų eiles ir lysves. Įranga: 1 „Master Unit 1000“ 15 m lašinamojo laistymo linija, 4,6 mm (3/16 col.) 15 vamzdžių kaiščių, 13 mm (1/2 col.) 1 kamštis, 4,6 mm (3/16 col.)

Pristatymas: 3-5 d.d.

Centrinė tiekimo linija Micro-Drip-System

20 m ilgio 13 mm jungiamasis vamzdis yra centrinė tiekimo linija Micro-Drip-System. Jis nukreipiamas nuo vandens jungties iki augalų, o tada atšakojamas per 4,6 mm tiekimo vamzdžius. Jis taip pat idealiai tinka tiesioginiam purškimo antgalių ir galinės linijos lašinimo galvučių montavimui.

Vandenį taupantis lašelinio laistymo rinkinys, skirtas mažoms augalų eilėms ir gležnamiems augalams

Rinkinys idealiai tinka 15 m ilgio augalų, krūmų ir gėlynų eilės lašeliniam laistymui, arba gležniems vaisių ir daržovių augalams, tokiems kaip pomidorai ir žolelės.

Paruošta naudoti ir lengva nustatyti

Rinkinys yra paruoštas naudoti nedelsiant, nes yra visi reikalingi komponentai. Lašelinė laistymo linija su integruotomis lašinimo galvutėmis montuojama trimis paprastais veiksmais – prijunkite prie čiaupo, išvyniokite ir pritvirtinkite pridedamais vamzdžiais.

Atrankinis laistymas

Integruotos lašinimo galvutės leidžia pasirinktinai ir taupyti vandenį, nes vandens išleidimo greitis yra 1,6 litro per valandą.

Savaiminis išsivalymas

Išmanios labirinto technologijos dėka lašinimo galvutės savaime išsivalo ir neužsikemša.

Lanksčiai plečiamas

Rinkinį galima lanksčiai išplėsti naudojant unikalios Easy & Flexible sujungimo technologijos 4,6 mm jungtis. Galima pailginti iki 30 m su papildoma lašelinio laistymo linija 1,6 l/h (art. Nr. 1362-20). Derinys su GARDENA vandens valdymo sistema užtikrina dar patogesnį ir laiką taupantį automatinį laistymą.

Komplektacija

Komplekte yra pagrindinis įrenginys 1000, 15 m ilgio lašelinė drėkinimo linija 1,6 l/h, skirta montuoti ant žemės ir po žeme, 15 vamzdžių 4,6 mm (3/16″) ir End Plus 4,6 mm (3/16″).

Naudojimosi paprastumas

Speciali labirinto technologija su turbulentiniu vandens tekėjimu, užtikrina, kad drėkinimo galvutės neužsikimš.

Paruoštas naudoti

GARDENA „Micro-Drip-System” pradedančiojo rinkinys „S” apima visus pagrindinius komponentus ekonomiškam krūmų ir gyvatvorių laistymui. Komplektą galima išplėsti iki 30m, naudojant „Extension Drip Line 15” (1362), taip pat galima viską kontroliuoti GARDENA vandens kompiuterio pagalba.

Paprastas ir patogus valdymas

Patentuota „Quick & Easy” technologija, garantuoja nesudėtingą drėkinimo sistemos instaliaciją taip pat sandarią ir tvirtą vamzdžių jungtį.

Vandenį taupanti laistymo sistema

Vandens kiekį vienam augalui galima tiksliai dozuoti naudojant lašelinę drėkinimo sistemą „Micro Drip-System”. Dėl to individualus, ekonomiškas drėkinimas tiksliai apskaičiuojamas pagl kiekvieno augalo poreikius.

Aukščiausia gaminio kokybė

Vokietijoje pagaminti kokybiški GARDENA produktai reiškia našumą, patikimumą ir nuolatines naujoves.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500018241

Naudojimas

Lysvių arba jautraus daržo ir dekoratyvinių augalų drėkinimas, kuriam nereikalinga priežiūra

Komplektas su jungtimis

1 Slėgio mažintuvas (Master Unit 1000), 15 m drėkinimo linija, 15 vamzdžių spaustukų, 1 kištukas

Maks. vandens srautas

per lašinimo galvutę 1,6 l/h

Prekės tipas

Laistymo sistemos

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Pradinis rinkinys augalų eilėms S Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 967039101 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.