Prijungimo šulinukas, „Profi” jungtis Gardena

23,29 Radote pigiau?

GARDENA Prijungimo šulinukas su „Profi” jungtimi yra svarbi GARDENA vamzdyno ir GARDENA „Sprinklersystem” dalis, jungianti čiaupą su po žeme nutiestais vamzdžiais. Tai pradinis visos sistemos taškas. Jungiamajame taške įtaisyta jungtis „Maxi-Flow“, užtikrinanti intensyvią į sistemą tiekiamo vandens srovę. Jungiamasis taškas yra ne tik funkcionalus, bet ir saugus. Per jį čiaupas su vamzdžiais ir laistymo sistema sujungiamas itin saugiai. Viršutinis gaubtas pasislepia cilindre ir netrukdo pjauti žolę. Sietelis apsaugo sistemą nuo užsikimšimo žole ar lapais. Jį patogu išimti ir nupjauti po tekančiu vandeniu. Jungiamasis taškas, pagamintas Europoje iš labai kokybiškų medžiagų, yra patvarus aukščiausius standartus atitinkantis gaminys. Laistykite visur, kur tik reikia. Patogiai pasiekiamas vanduo – vamzdžiai yra ištiesti po žeme.

Pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Patikima vandens jungtis

Sujungimo taškas yra GARDENA vamzdyno ir GARDENA purkštuvų sistemos pradžia. Vanduo tiekiamas per žarną į sujungimo tašką, kad vanduo būtų paskirstytas į požeminius vamzdžius.

„Profi“ Maxi-Flow sistemos srieginė čiaupo jungtis

Maxi-Flow sistemos srieginė čiaupo jungtis naudojama požeminei sistemai prijungti prie čiaupo su „Profi” sistemos jungiamosiomis detalėmis ir 19 mm (3/4″) sodo žarna. Didelis „Profi” sistemos srautas idealiai tinka vandens tiekimui į sistemą.

Aukštas patikimumas

Prijungimas nuo čiaupo prie purkštuvų sistemos arba vamzdyno yra patogus ir saugus. Sferinis dangtelis atidaromas dingsta sujungimo taško viduje ir netrukdo net pjaunant veją.

Lengvai pašalinamas purvas

Sujungimo taške yra purvo filtras, kuris neleidžia purvo dalelėms arba žolės ir lapų šiukšlėms užkimšti sistemos. Jis yra nuimamas ir lengvai valomas po tekančiu vandeniu.

Aukšta kokybė ir patvarumas

Dėl naudojamų aukščiausios kokybės medžiagų, Jungimo Taškas yra aukštos kokybės ir patvarus.

Patikima gaminių kokybė

GARDENA gaminiai pagaminti Europoje, atspindi kokybę, patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500057660

Naudojimas

Tiekti vandenį į vamzdyną ir purkštuvų sistemą

Sriegis

3/4" vyriškas sriegis

Kompletas su jungtimis

With Profi-System Tap Connector

Prekės tipas

Laistymo įrangos priedai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Prijungimo šulinukas, „Profi” jungtis Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 970537101 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.