Vejos pjovimo robotas Gardena Sileno city 600 (15010-20)

1150,00 

600 m2 ploto sodo pagalbininkas su Bluetooth ryšiu

Šis naujas, tiekiamas nuo 2022 m. modelis, skirtas namų ar sodo butų savininkams. Per savaitę, šis robotas, nupjaus 600 m2 plotą, o sklypas gali būti nelygus, nes dėl gerų ratų vejapjovė be jokių problemų gali įveikti nuolydžius iki ± 35 % net ir lietingu oru. Šis robotas vejapjovė valdomas su Bluetooth programėle, kurią galima nemokamai naudoti iOS ir Android išmaniesiems telefonams, bei planšetiniams kompiuteriams. Dėl mažo svorio šis Gardena robotas žoliapjovė yra labai patogus, o valymas yra toks pat paprastas, nes Gardena city 600 galima valyti sodo žarna.

Nemokamas pristatymas: Išankstinis užsakymas d.d.

Lizingo pasiūlymas

Bluetooth® ryšys

Paprasčiausiai pasiimkite savo išmanųjį telefoną ir valdykite savo SILENO city naudodami GARDENA „Bluetooth®“ programėlę 10 m atstumu. Programėlė apima „EasyApp Control“, „Auto Schedule“ ir „EasyConfig“, kad būtų lengva įdiegti ir naudoti gaminį be jokio vargo.

Pro-silent

Atsipalaiduokite savo sode, kol SILENO city ramiai dirbs už jus. Tyliausias triukšmo lygis klasėje (57 dB A) jūsų visiškai netrikdys.

AI-precise

Ši vejapjovė prefesionaliai naviguoja, patikimai tiksliai įveikia siauriausias vietas ir kampus.

Auto Weather & Terrain

SILENO yra patyręs sodo pagalbininkas, dirbantis bet kokiu oru, lyjant lietui ar šviečiant saulei. Ši vejapjovė pjauna visų formų vejas nuo paprasto iki sudėtingo išplanavimo, įskaitant iki 35% nuolydžius bei įkalnes.

Idealiai tinka mažoms ir sudėtingoms vejoms

GARDENA SILENO city visiškai automatiškai, patikimai, be provėžų ir tolygiai pjauna mažas ir sudėtingas vejos zonas. Jis be problemų tvarko siaurus koridorius ir pravažiavimus. Įkrovimo stotelę taip pat galima lengvai pastatyti beveik be jokių apribojimų.

Šalčio jutiklis

Specialus šalčio jutiklis nustato temperatūrą, artimą užšalimo taškui, ir sustabdo pjovimo planą, kad apsaugotų jūsų veją.

Saugus

Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą – užtikrinkite, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytus plotus. Labai jautrūs susidūrimo jutikliai užtikrina, kad roboto vejapjovės nesustabdytų jokios sodo kliūtys. Kai įrankis pakeliamas, kitas jutiklių rinkinys verčia peilius nedelsiant sustoti, taip yra išvengiama sužeidimų.

Lengva valymas garantuotas

„GARDENA SILENO city“ buvo sukonstruota taip, kad tiesiog nupurškus sodo žarna nuo korpuso, peiliukų ir ratukų puikiai nuvalomas purvas, dulkės ir žolės likučiai.

Taškinio pjovimo funkcija

Taškinio pjovimo funkcijos dėka SILENO city idealiai tinka sunkiai prieinamoms vietoms, tokioms kaip po batutais ar sodo baldais – robotas atliks sunkų darbą už jus!

Svoris 7,3 kg
Išmatavimai 55 × 38 × 23 cm
Gamintojas

Gardena

Garso lygis

57 dB(A)

Pjovimo aukštis

20-50 mm

Veikimo laikas

iki 60 min.

Baterijos tipas

Ličio jonų

Baterijos talpa

2 Ah

Aukščiausia įkalnė

35 %

Rekomenduojamas plotas

iki 600 m²

Tinkla sklypo plotui

iki 10 arų

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Vejos pjovimo robotas Gardena Sileno city 600 (15010-20)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorija:
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.