Vejos pjovimo robotas STIHL RMI iMOW 6®

2699,00 Radote pigiau?

“IMOW® 6”: vejos priežiūra dideliuose plotuose

STIHL iMOW® 6 robotas vejapjovė su galingu ličio jonų akumuliatoriumi visiškai automatiškai ir savarankiškai rūpinasi vejos priežiūra. Talpaus akumuliatoriaus dėka robotas gali dirbti ilgą laiką be pertraukų. 3 laisvai besisukantys “Disc-Cut” sistemos peiliukai ir didelis pjovimo greitis nustebins švariu pjūviu.

Mulčiuojant žolė susmulkinama, todėl ji panaudojama kaip vejos trąšą. Vejos robotas gali efektyviai tvarkytis iki 3000 m² vejos plote, taipat įveikti iki 40 % nuolydį. Dėl integruotų jutiklių STIHL iMOW® 6 automatiškai pakeičia kryptį, kai susiduria su kliūtimi. Ultragarsiniai jutikliai fiksuoja vejoje esančius objektus, todėl prie jų artėjama maženiu greičiu ir veja nupjaunama prie pat kliūties. Naudojant išmaniuosius apsisukimo manevrus, galima efektyviai pjauti net siaurus plotus. Pokrypio jutiklių dėka reguliuojamas judėjimo greitis nelygioje vietovėje, kad pasiektų tolygų rezultatą.
Valdymo skydelis, kuriame yra tik keli mygtukai, yra paprastas ir intuityvus. Valdymo skydeliui papildomai padeda balso išvesties funkcija. Roboto vejapjovės darbo būseną galite matyti LED skydelyje. Priekyje įmontuota LED juosta turi  3 skirtingus dienos šviesos rėžimus. Naudodami “MY iMOW®” programėlę bet kuriuo metu galite valdyti robotą vejapjovę per “Bluetooth®” arba WLAN. Taip pat per programėlę galite individualiai nustatyti pjovimo aukštį skirtingais lygiais. Reguliuojamo lietaus jutiklio jautrumas padės robotui nuspręsti, ar veja turi būti pjaunama esant drėgnam orui, ar tik kai visiškai sausa.
Priklausomai nuo jūsų sklypo dydžio, įrengimui reikia pasirinkti jums tinkantį montavimo rinkinį. STIHL iMOW® robotai vejapjovės atitinka visus galiojančius saugos standartus, nepaisant to, iMOW® robotas vejapjovė nėra žaislas. Kai iMOW® vejos robotas yra aktyvus, saugokite vaikus ir gyvūnus nuo roboto darbo zonos. Daugiau informacijos ieškokite vartotojo vadove.

Perkant šį robotą, gaunate STIHL akumuliatorinę žoliapjovę FSA 57 dovanų. Dovanos vertė 289,00 Eur.
Informaciją apie šią žoliapjovę galite rasti – čia.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

DISC-CUT SISTEMA

OPTIMALUS PJOVIMO REZULTATAS.Didelis sukimosi greitis ir 3 laisvai besislankiojantys, ypač aštrūs peiliai užtikrina švarų žolės pjovimą. Sukimosi kryptis automatiškai keičiama reguliariai, todėl pailgėja peilių tarnavimo laikas.

LIETAUS SENSORIUS

VEJOS PJOVIMAS PRIKLAUSOMAS NUO ORŲ. Dėl lietaus jutiklio jūsų iMOW robotas vejapjovė gali nuspręsti, pjauti veją, ar ne, atsižvelgiant į orą. Nustatymuose galite parinkti, kaip robotas vejapjovė reaguos į lietų (lietaus sensoriaus jautrumas).

ALIARMO FUNKCIJA

APSAUGA. Jei robotas vejapjovė pakeliamas arba neįprastai pasikeičia įrenginio posvyris ar judėjimas (nešimo aptikimas), suveikia garsinis signalas. Jis automatiškai išsijungia, kai robotas vejapjovė vėl nuleidžiamas. Be to, robotas automatiškai užrakina visas valdymo funkcijas, jei jis išnešamas už namų zonos ribų.

PJOVIMO ZONŲ VALDYMAS

Tikslingas sudėtingų pjovimo zonos segmentų valdymas, naudojant apibrėžtus pradžios taškus ir norimas zonas.

MOBILIOJI PRIEIGA PER „MY IMOW“ PROGRAMĖLĘ

PJAUKITE VEJĄ INTERAKTYVIAI IR PER NUOTOLĮ. Jei norite patikrinti, ką veikia jūsų robotas ar kaip suplanuotos  jos užduotys, tereikia įsijungti programėlę MY iMOW ir galite pasiekti savo robotą vejapjovę iš bet kurios pasaulio vietos. Programos galimybės apima, pavyzdžiui, interaktyvaus pjovimo plano kūrimą, dabartinės roboto vietos nustatymą ir pjovimo zonų nustatymą. Programėlėje taip pat galite keisti kitus vejos pjovimo roboto nustatymus, pvz. Pjovimo aukštį.

RYŠYS SU ROBOTU

OPTIMALUS VALDYMAS. Ryšios funkcijos reiškia, kad galite valdyti vejos pjovimo robotą naudodami programėle, naudodami Wi-Fi arba Bluetooth.

EVO modeliuose programėle taip pat galite prisijungti prie roboto naudodami mobiliuosius tinklus.

IMOW VALDYMAS

INTUITYVUS VALDYMAS. Žmogaus ir mašinos sąsaja (HMI) leidžia labai intuityviai valdyti įrenginį naudojant kelis elementus. Valdymo skydelis, sudarytas iš mygtukų ir LED juostos, ji palengvina suprasti vejos roboto valdymo komandas. Priekinė LED juosta suteikia informaciją apie įrenginio būseną ir užtikrina geresnį roboto matomumą. EVO modeliai papildomai turi LED matricą, kuri dar labiau palengvina valdymą dėl rodomų ikonų ant vejos roboto korpuso. Vejos pjovimo robotas turi balso išvestį, kuri informuoja apie esamą užduotį ir pavyzdžiui, pasako kiek truks pjovimas.

PEILIŲ KEITIMAS BE ĮRANKIŲ

GREITAS IR LENGVAS PAKEITIMAS. Peilių keitimui nereikia jokių įrankių, todėl savo iMOW robotą naujais peiliais galite aprūpinti labai greitai ir paprastai. Norint užtikrinti tolygų pjovimą, rekomenduojama visada keisti visus tris peilius vienu kartu.

ELEKTRINIS PJOVIMO AUKŠČIO REGULIAVIMAS

SU PROGRAMĖLE TAI PADARYTI PAPRASTA. Elektrinis pjovimos aukščio reguliavimas. Galite reguliuoti savo roboto vejapjovės pjovimo aukštį naudodami programėlę.

AUTOMATINIAI ROBOTO ATNAUJINIMAI

ATNAUJINIMAI TEN KUR ESATE. Dėl „Over-The-Air“ (OTA) atnaujinimo funkcijos galite aprūpinti savo robotą vejapjovę naujausia programine įranga automatiškai. Žinoma, jeigu yra poreikis, naujinius gali įdiegti STIHL prekybos atstovas.

 


 

Svoris 16 kg
Išmatavimai 89 × 45,5 × 33,5 cm
Gamintojas

Stihl

Baterijos tipas

Ličio jonų

Aukščiausia įkalnė

40 %

Darbinis sūkių skaičius

4450 rpm

Garso lygis

60 dB(A)

Pjovimo aukštis

20-60 mm

Pjovimo plotis

28 cm

Pjovimo trukmė sav.

35 val.

Tinkla sklypo plotui

3000 m2

Belaidis

Ne

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Vejos pjovimo robotas STIHL RMI iMOW 6®”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: IA010111436 Kategorijos: , ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.