Benzininis pjūklas STIHL MS 151 C-E

599,00 Radote pigiau?

Labai lengvas STIHL grandininis pjūklas malkoms pjaustyti, medžių priežiūros ir paprasčiausiems miško retinimo darbams. Ergonomiškas ir nevarginantis dirbant. Itin tausojantis jėgas pjūklo užvedimas dėka rankinio degalų siurblio ir STIHL „ErgoStart“. Lengvai valdoma 1/4 colio „PM3“ pjovimo grandinė labai dailiam pjūviui. Naujasis „2-MIX“ variklis, skirtas didesnei pjovimo galiai.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

STIHL “ErgoStart” (E)

Lengvas paleidimas. STIHL „ErgoStart“ per pusę sumažina jėgos sąnaudas paleidžiant ir leidžia naudoti maždaug dviem trečdaliais mažesnį paleidimo greitį.

STIHL 2-MIX-variklis

STIHL „2-MIX“ variklis vienu metu yra galingas ir ekologiškas. Atskyrus išmetamąsias dujas ir į variklį tiekiamą šviežią orą, sumažėjo cirkuliavimo nuostoliai, o tuo pačiu metu padidėjo našumas ir sumažėjo sąnaudos.

Rankinis degalų siurblys

Paspaudus siurblio membraną, karbiuratoriaus kamera užpildoma degalais. Todėl traukiant virvutę jau būna pakankamai degalų, kurie paskatina oro ir degalų mišinio susidarymą. Dėl to nereikia taip daug kartų traukioti virvutės.

Šoninis grandinės įtempimas

Įtempimo varžtą galima rasti pjūklo šone, varančiosios žvaigždutės dangtelyje. Nereikia liestis prie aštrios grandinės, kai norima ją įtempti.

Beįrankiai užpylimo kamščiai

Specialus kuro ir alyvos kamščių fiksavimas, kad uždaryti ir atidaryti būtų galima be jokių papildomų įrankių.

Patogi išvalyti oro filtravimo sistema

Prie oro filtro galima prieiti be įrankių ir išvalyti vienu veiksmu.

Antivibracinė sistema

Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to STIHL gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.

Kompensatorius

Karbiuratoriuje esantis kontroleris neleidžia kuro mišiniui tapti per daug riebiu, kai oro filtras yra užterštas. Paduodamas kuro kiekis nustatomas pagal patenkantį oro kiekį, kuris ateina per oro filtrą. Taip užtikrinamas reikalingas kuro/oro santykis. Filtro netgi nereikia taip dažnai valyti tol, kol nekrenta galia.

“Ematic” grandinės tepimo sistema

Priklausomai nuo pjovimo įrangos ir medienos rūšies, STIHL sistema „Ematic“ iki 50 % sumažina sunaudojamo grandinių alyvos kiekį, palyginti su įprastinėmis pjovimo juostomis be sistemos „Ematic“. Sistemą sudaro STIHL pjovimo juosta „Ematic“ arba „Ematic S“, STIHL pjovimo grandinė „Oilomatic“ ir kiekį reguliuojantis ir (arba) sumažintos galios alyvos siurblys. Grandinės alyva tikslingai ir be nuostolių patenka ten, kur reikia.

Pažangi degimo technologija

Keturi padavimo kanalai sumaišo kurą ir orą sūkuryje prieš uždegimą, todėl optimaliai sudega kuras ir pasiekiama efektyvi galia. Mažiau sunaudojama kuro ir išgaunamas didesnis sukimo momentas.
Svoris 2,8 kg
Gamintojas

Stihl

Prekės paskirtis

Medžių priežiūrai, Profesionaliam darbui

Darbinis cilindro tūris

23.6 cm³

Galia

1,1/1,5 kW/AG

Svorio ir galios santykis

2.5 kg/kW

Garso lygis

96 dB(A)

Triukšmo lygis

110 dB(A)

Vibracijų lygis k/d

4.9/4.9 m/s²

Pjovimo grandinės žingsnis

1/4" P

Grandinės tipas

Picco Micro 3 (PM3)

Rollomatic E juostos ilgis

25 cm

Pjovimo juostos ilgis

30 cm

CO2 kiekis

969 g/kWh

Degalų bako talpa

0.2 l

Variklio tipas

Benzininis

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Benzininis pjūklas STIHL MS 151 C-E”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 11460113021 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.