Benzininis pjūklas STIHL MS 500i

1399,00 Radote pigiau?

Naujoviškas STIHL MS 500i pjūklas – tai pirmasis pasaulyje pjūklas, kuriam būdinga elektroniškai valdoma kuro įpurškimo sistema. Šis pjūklas yra dinamiškas, itin našus jo variklis įsibėgėja labai greitai. Šitas įrankis, turintis ypač sėkmingą bei lengvą konstrukciją, pasiekia įspūdingai žemą galios ir svorio santykį, jis sudaro 1,24 kg/W. STIHL MS 500i aukšto sukimo momento pjūklas itin tinka dideliems medžiams profesionaliai kirsti. Dirbant su MS 500i, galima maksimaliai mėgautis valdymu, nes šis pjūklas yra itin našus. Jam būdinga paprasta paleidimo tvarka, be to, šį įrankį lengva naudoti bet kokiomis sąlygomis. Jutikliu matuojama kuro kokybė užtikrina, kad mišinys būtų parinktas, atsižvelgiant į deguonies kiekį ore. Šį pjūklą, kaip ir MS 462, lengva valdyti, be to, nauji atraminiai dygliai ir žvaigždutės dangtelis leidžia priglausti jį arti medžio kamieno.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

STIHL 2-MIX-variklis

STIHL „2-MIX“ variklis vienu metu yra galingas ir ekologiškas. Atskyrus išmetamąsias dujas ir į variklį tiekiamą šviežią orą, sumažėjo cirkuliavimo nuostoliai, o tuo pačiu metu padidėjo našumas ir sumažėjo sąnaudos.

HD2 filtras su greituoju užraktu

HD2 filtrą sudaro polietileninė filtravimo medžiaga ir iki 70 % smulkių porų – tai neaustiniai ir poliamido filtrai. Todėl jie gali sulaikyti smulkiausias daleles. Jie taip pat nelaidūs vandeniui bei alyvai ir lengvai valomi. Apvali filtro kasetė su greituoju užraktu ir PET antgaliu leidžia be įrankių akimirksniu įdėti ir išimti filtrą.

Dekompresinis vožtuvas

Dekompresinis vožtuvas yra lengvo užvedimo sistemos dalis. Vožtuvą reikia nuspausti prieš užvedant variklį, kad reikėtų mažiau pastangų patraukti starterio virvutę. Jis yra pusiau automatinis, jį reikia nuspausti prieš užvedant, bet pats užsidaro, kai variklis užsiveda.

STIHL „ElastoStart”

Užvedant dvitakčius vidaus degimo variklius, susidaro didelis pasipriešinimas užvedimui. Specialios užvedimo rankenos „ElastoStart“ slopinimo elementas sumažina šį pasipriešinimą ir apkrovą starterio detalėms užvedimo metu.

Šoninis grandinės įtempimas

Įtempimo varžtą galima rasti pjūklo šone, varančiosios žvaigždutės dangtelyje. Nereikia liestis prie aštrios grandinės, kai norima ją įtempti.

Beįrankiai užpylimo kamščiai

Specialus kuro ir alyvos kamščių fiksavimas, kad uždaryti ir atidaryti būtų galima be jokių papildomų įrankių.

Veržlės su apsauga nuo pametimo

Keisdami pjovimo juostą, jūs nerizikuosite pamesti veržlių. MS 261 yra pirmasis STIHL grandininis pjūklas kurio veržlės turi apsaugą nuo pametimo. Tai didžiulis pliusas dirbant miške.

Antivibracinė sistema

Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to STIHL gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.

Reguliuojamas alyvos siurblys

Dėl įvairių pjovimo ilgių, medienos rūšių ir darbo technikos pjovimo metu reikia skirtingo alyvos kiekio. Reguliuojamas didelio našumo alyvos siurblys padės nustatyti tikslų ir situaciją atitinkantį tiekiamos alyvos kiekio dozavimą.

STIHL tiesioginis įpurškimas (i)

STIHL įpurškimo technologija leidžia MS 500i pjūklui pasiekti ypač didelį našumą su mažu svoriu. Pjūkle panaudotos naujausios technologijos, kurios padeda pasiekti 100 km/h grandinės greitį per 0.25 sekundės. Jutikliai matuoja oro slėgį, vidinę bei išorinę temperatūrą, o informaciją perduoda žaibiškai į valdymo bloką. Valdymo blokas nustato optimalų kuro kiekį ir uždegimo laiką.

Geriausias galios ir svorio santykis

Revoliucinės grandininio pjūklo variklio technologijos ir lengvos konstrukcijos rezultatas – geriausias galios ir svorio santykis rinkoje. Optimizuota konstrukcija – lengvas sankabos būgnelio dangtelis, kompaktiškesnis variklis, smagratis su nedideliu konstrukciniu dydžiu ir mažesnio svorio alkūninis velenas, pritaikytas mažam smagračio svoriui. Ši konstrukcija darbą su pjūklu padaro neįtikėtinai komfortišku. STIHL MS 500i idealus profesonaliems miško darbams.

Ypač lengvas užvedimas betkuriuo momentu

Užvedimo procesas ypač lengvas. Nėra užvedimo svirtelės, lengvas priėjimas prie pumputės.

Pjovimo krypties vediklis

Duriamajam pjūviui palengvinti ant starterio dangtelio yra pažymėta linija, kurios kryptis sutampa su pjovimo juostos išilgine kryptimi.
Svoris 6,2 kg
Gamintojas

Stihl

Prekės paskirtis

Miškų ūkiui, Profesionaliam darbui

Darbinis cilindro tūris

79.2 cm³

Galia

5/6,8 kW/AG

Svorio ir galios santykis

1.2 kg/kW

Garso lygis

106 dB(A)

Triukšmo lygis

119 dB(A)

Vibracijų lygis k/d

4.2/4 m/s²

Pjovimo grandinės žingsnis

3/8" P

Grandinės tipas

Rapid Super (RS)

Rollomatic E juostos ilgis

50 cm

Pjovimo juostos ilgis

50 cm

CO2 kiekis

707 g/kWh

Degalų bako talpa

0.78 l

Variklio tipas

Benzininis

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Benzininis pjūklas STIHL MS 500i”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 11470113000 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.