Benzininis pūtiklis STIHL BG 86

369,00 

Lapų ir žolės valymui nuo didelių plotų. Dėka HD2-filtro naudoti galima ir labai nešvarioje aplinkoje, kur yra daug dulkių. Apvalus antgalis, plokščias antgalis, STIHL antivibracinė sistema, STIHL ElastoStart, 2-MIX-variklis, perjungiamas akseliaratorius su stop mygtuku.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Lizingo pasiūlymas

HD2 filtras

HD2 filtras pagamintas iš polietileno, filtro poros yra iki 70 proc. smulkesnės nei multino ir poliamido filtrų ir filtruoja net smulkiausias daleles. Jis atsparus alyvai ir vandeniui, dėl to itin lengvai valomas. HD2 filtrą galite pakeisti be įrankių.

Sumažinto išmetimo variklio technologija

STIHL dvitaktis variklis su „2-MIX“ technologija, kuri suteikia prietaisams galios esant bet kokiai traukai ir sutaupo iki 20 proc. degalų. Keturių kanalų cilindro ir degiojo mišinio recirkuliacijos junginys. Taip pat iki 70 proc. sumažinamas išmetamųjų dujų kiekis. Atitinka išmetamųjų dujų standartą ES II .

STIHL „ElastoStart”

Su šia specialia paleidimo rankenėle variklį galite užvesti tolygiai. Integruotas slopinimo elementas suvienodina degalų tiekimą užvedant variklį. Dėl to paleisti daug lengviau.

Antivibracinė sistema

Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to Stihl gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.

Valdymas viena ranka, minkšta rankena

Ergonomiška rankena su minkšta zona paėmimui. Įrenginiai valdomi paprastai ir komfortabiliai, kadangi ranka lieka ant rankenos. Akceleratoriaus klavišas tarp laisvos eigos ir darbo maksimalių sūkių režimu gali būti užfiksuojamas kiekvienoje norimoje padėtyje. Tai neįkainojamas darbo palengvinimas, ypač ilgai dirbant.

Sklendės užraktas su Stop jungikliu

Veikiantis įrenginys iš karto sustoja vos paspaudus išjungimo mygtuką. Po to degimas vėl automatiškai aktyvuojamas, todėl įrenginį galima vėl iš karto užkurti.

Rankinis degalų siurblys

Paspaudus siurblio membraną, karbiuratoriaus kamera užpildoma degalais. Todėl traukiant virvutę jau būna pakankamai degalų, kurie paskatina oro ir degalų mišinio susidarymą. Dėl to nereikia taip daug kartų traukioti virvutės.

Apsauginiai akiniai

Svarbu akis apsaugoti nuo skrendančių dalelių ir UV spindulių. Tam prie įrenginio komplektuojami akiniai. Atkreipkite dėmesį, kad papildomai dar reikalinga veido apsauga, kai dirbama su krūmapjovėmis.
Svoris 4,4 kg
Gamintojas

Stihl

Prekės tipas

Benzininis

Prekės paskirtis

Dideliems plotams

Darbinis cilindro tūris

27.2 cm³

Galia

0,8/1,1 kW/AG

Garso lygis

90 dB(A)

Triukšmo lygis

104 dB(A)

Vibracijų lygis d

2.5 m/s²

Pūtimo jėga

15 N

Oro srautas (apv.angl.)

63 m/s

Oro srautas be priedų

76 m/s

Įranga

Apvalus ir plokščias antg.

CO2 kiekis

848 g/kWh

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Benzininis pūtiklis STIHL BG 86”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.