Orapūtės, lapų surinkėjai

  Ergonomiški, galingi ir ilgai veikiantys STIHL orapūtės, lapų surinkėjai padės jums greičiau susitvarkyti.

  Lapų pūtikliai ir surinktuvai palengvins jūsų gyvenimą. Su mūsų galingais įrenginiais daug lengviau tvarkytis ir greičiau nei paprastu grėbliu ir šluota. Nesvarbu, ar pievelėje nugulusi nupjauta žolė, sunkūs, šlapi lapai ant kelio ar nusimato valymas po renginio arba koncerto. Mūsų surinktuvai susiurbia ir susmulkina akimirksniu, o mūsų lapų pūtikliai greitai pašalina iš norimo ploto lapus ir šiukšles.

  Kiekvienas STIHL pūtiklis pasižymi gera ergonomika ir dideliu našumu. Stabili, bet kartu ir lengva mūsų lapų pūstuvų, pūtiklių ir surinktuvų konstrukcija užtikrina, kad jūs taip pat galėsite atlikti ir daug laiko reikalaujančius tvarkymo ar valymo darbus be greito pečių ir rankų raumenų nuovargio. Be to, net nugarai bus lengviau dėl išmanaus dizaino. Taigi, jūs galite patogiai ir be vargo atlikti visus susijusius darbus, nes mūsų įrenginiai stipriai ir stabiliai pučia. Daugelis mūsų pūstuvų suprojektuoti taip, kad juos dirbant būtų patogu nešioti rankoje. Tačiau yra ir ant nugaros nešiojamų lapų pūstuvų, naudojamų ypač dideliems plotams ir darbams atlikti. Priešingu atveju jūs paprasčiausiai galite rinktis iš benzininių, akumuliatorinių ir elektrinių pūstuvų, kuriuos galite rasti ir nusipirkti tiesiogiai internetu čia – mūsų svetainėje.

  Jei norite nuolat valyti didelius lapų ir žolės plotus, turėtumėte atidžiau įsižiūrėti į mūsų benzininius lapų pūstuvus. Ypač galingi įrenginiai – yra geras pasirinkimas, pvz., kiemsargiams, namų savininkams, sodininkams ir kraštovaizdžio kūrėjams ar savivaldybių įmonėms. Dėl didžiulio benzininių modelių oro greičio jūs efektyviai ir patogiai galite nuvalyti šaligatvius ar visas paradines aikštes.

  Su mūsų akumuliatoriniu lapų pūstuvu kiekviena pradžia lengva. Ne tik dėl jų mažo svorio, bet ir dėl to, kad jie yra tyliausi asortimento modeliai. Tad jūs visada galite kelti vėją triukšmui jautriose vietose. Belaidžiai, netaršūs, akumuliatoriniai lapų pūstuvai, pasižymintys dideliu oro srautu ir našumu, idealiai tinka netriukšmingiems tvarkymo ir valymo darbams tokiose vietose kaip parkai, vaikų darželiai ar gyvenamieji rajonai.

  O gal ieškote pūtiklio, kurį pirmiausia norėtumėte naudoti šalia namų? Tada rekomenduojame vieną iš mūsų elektrinių lapų pūstuvų. Dėl stipraus oro srauto ir maloniai tylaus darbinio triukšmo šie modeliai yra idealus įrankis privatiems vartotojams darbui šalia namų.

  Mūsų lapų surinktuvai/smulkintuvai veikia panašiai kaip dulkių siurblys. Skirtumas tik tas, kad įsiurbti lapai ar atliekos automatiškai smulkinamos įmontuotais pjovimo įrankiais, kol jie nusileidžia surinkimo konteineryje. Be to jūs galite bet kada nukreipti oro srautą kita kryptimi, tad prireikus, naudosite mūsų surinktuvą ir kaip pūstuvą. Ar vis dar kyla klausimas, ką įsigyti: benzininį ar elektrinį lapų pūstuvą? Šiuo atveju, kaip ir įsigyjant kitus mūsų valymo įrenginius, reikėtų tiesiog atidžiai išnagrinėti savo individualius poreikius. Elektriniai lapų pūstuvai idealiai tinka valymo darbams aplink namus. Turėdami benzininį lapų surinktuvą galėsite dirbti lanksčiau didesne siurbimo galia ir neribotu veikimo spinduliu, šalindami ir smulkindami lapus ir žaliąsias atliekas.

  Orapūtės, lapų surinkėjai – STIHL kokybės garantas

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.