Automatinis panardinamas slėginis siurblys 6100/5 inox Gardena

369,99 Radote pigiau?

Patirkite aukštos kokybės GARDENA automatinio panardinamo slėginio siurblio 6100/5 inox privalumus – tai geriausias sprendimas visoms jūsų laistymo ir buitinio vandens reikmėms. Aukšto slėgio ir beveik be triukšmo dirbantis siurblys yra idealus vandens siurbimui iš didelio gylio.
Ar norite paleisti kelis purkštuvus tuo pačiu metu? Jokių problemų: panardinamas slėginis siurblys 6100/5 siūlo galimybę vienu metu naudoti iki keturių purkštuvų, kurių greitis yra iki 6100 l / val., o darbinis slėgis – 4,7 baro. Automatinio perjungimo funkcija taupo tiek vandenį, tiek energiją. Paleiskite siurblį, kai reikia vandens, ir automatiškai jį sustabdykite, kai jo nebereikia – tai yra būtent tai, ko jums reikia vandens tiekimui ir didesniam komfortui sode! Taip pat neprireiks laukti vandens, nes dėl integruoto atbulinio vožtuvo jis iškart pasiekiamas.
Jei vanduo pradeda lašėti, šis nutekėjimas yra aptinkamas: tai sustabdo siurblį ir taip apsaugo nuo pažeidimų. Nedidelio kiekio programa užtikrina sklandų darbą su mažais buitiniais prietaisais, tokiais kaip skalbimo mašina ar lašelinė laistymo sistema.
Vos 149 mm skersmens siurblį galite naudoti net šuliniuose, kurių skersmuo 150 mm. 23 m išleidimo kabelis ir ypač ilgas 20 m jungties kabelis siūlo daugybę variantų. Aukštos kokybės nerūdijančio plieno korpusas ir jungtis suteikia apsaugą po vandeniu ir užtikrina pakankamą stabilumą.
Galite naudoti plūduriuojantį siurbimą su panardinamuoju slėginiu siurbliu 6100/5: Jis naudojamas, jei nuosėdos susidaro šulinio ar cisternos dugne. Su šio tipo siurbliais GARDENA siūlo išskirtinai lankstų sprendimą. Integruotas, lengvai valomas filtras apsaugo nuo užsikimšimo ar sugadinimo.
40 metų GARDENA siurblių gamybos ir vystymo patirtis kalba pati už save – dabar siurbliams suteikiama 40 mėnesių garantija, ją gausite paprasčiausiai užregistravę savo gaminį internete.

Nemokamas pristatymas: 3-5 d.d.

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

Penkerių metų garantijos pratęsimas su registracija

GARDENA siūlo penkerių metų garantijos pratęsimą, jei per tris mėnesius užregistruosite pirkinį adresu www.gardena.com/registration. Išsamią informaciją galite rasti šioje nuorodoje ir naudojimosi instrukcijose, pateiktose kartu su gaminiu. Visos teisės galioja be apribojimų. Dėvimos dalys, akumuliatoriai ir įkrovikliai nėra įtraukiami.

Nepertraukiamas laistymas sode

Panardinamas slėginis siurblys yra labai galingas. Tokiu būdu jūs galite vienu metu be problemų naudoti purkštukus ar purkštuvus iki 4vnt.

Automatinė funkcija

Su automatine funkcija: siurblys iškart įsijungia ir visiškai sustoja, kai vanduo baigiasi – automatiškai. Su nuotėkio aptikimu siekiant apsaugoti nuo galimos žalos bei nedidelio kiekio programa lašelinės laistymo sistemos veikimui.

Masyvus nerūdijančio plieno korpusas

Kokybiški komponentai sukuria kokybišką įrangą. Korpusas ir jungiamasis sriegis yra pagaminti iš tvirto nerūdijančio plieno.

Integruotas smulkus filtras

Dėl integruoto ir lengvai prieinamo itin smulkaus filtro siurblys yra apsaugotas nuo užsikimšimų. Tuomet valymas tampa išties lengvas ir nesudėtingas.

Plūduriuojantis siurbimo įtaisas

Nuėmus filtrą, galima prijungti atskirai turimą plūduriuojantį siurbimo įtaisą. Tokiu būdu be problemų galima naudoti vandenį su nuosėdomis rezervuaruose.

Ypač ilgas maitinimo laidas ir tvirtinimo virvė

Šis siurblys tiekiamas su 20m maitinimo kabeliu ir tvirta 23 m tvirtinimo virve. Taigi, gilesni šuliniai iki 17 m nėra problema.

Idealiai tinka svyruojančiam purkštuvui „Aqua”

Šį siurblį galima lengvai prijungti prie „AquaZoom“ svyruojančio purkštuvo iš GARDENA bei daugelio kitų purkštuvų. Taip jūsų sodas visą laiką bus drėkinamas.

Suderinama su vandens kontrole

Dėl automatinės funkcijos galima visiškai automatiškai valdyti drėkinimo kompiuterį.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500047920

Galia

1100 W

Didžiausias našumas

6100 l/h

Maks. slėgis

4,7 bar

Maksimalus panardinimo gylis

17 m

Didžiausias pakėlimo aukštis head

47 m

Maksimali skysčio temperatūra

35 °C

Elektrosaugos klasė

IP X8

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Automatinis panardinamas slėginis siurblys 6100/5 inox Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 967975601 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.