Automatinis panardinamas slėginis siurblys 5900/4 inox Gardena

319,99 Radote pigiau?

GARDENA panardinamas automatinis slėginis siurblys 5900/4 inox yra didelio našumo siurblys drėkinimui ir buitiniam vandeniui tiekti. Jis efektyviai transportuoja didelius vandens kiekius iš šulinių ir cisternų. Tai ne tik galingas įrenginys slėgio atžvilgiu, bet ir dirba labai tyliai. Net iš didesnio gylio vanduo gali būti ištraukiamas be jokių problemų.
Įspūdingos siurblio, turinčio iki 5900 l / val. Ir 3,5 baro našumo slėgį, galimybės – vienu metu valdyti iki trijų purkštuvų. Panardinamas automatinis slėginis siurblys 5900/4 inox įgalina efektyvesnį ir ekologiškesnį drėkinimą dėka automatinio perjungimo funkcijos, kuri paleidžia siurblį, kai reikia vandens, ir vėl sustabdo jį automatiškai, kai jo nereikia – tai taupo ir vandenį, ir energiją. Galimas ir visiškai automatinis laistymas kartu su laistymo kompiuteriu.
Dėl integruoto atbulinio vožtuvo vanduo visada yra pasiekiamas bet kuriuo metu. Jei vandens vamzdis lašėtų, nuotėkis yra sustabdomas, kad būtų išvengta žalos. Patentuota nedidelio kiekio programa užtikrina sklandų darbą su mažais prietaisais, tokiais kaip skalbimo mašina ar lašelinė laistymo sistema.
Praktinio siurblio skersmuo yra tik 149 mm, todėl jis tinka šuliniams, kurių skersmuo 150 mm. Komplekte yra 20 m ilgio nutekėjimo kabelis ir 15 m ilgio jungiamasis kabelis, kad galėtumėte naudotis daugybe variantų. Dėl aukštos kokybės nerūdijančio plieno korpuso ir nerūdijančio plieno jungties, siurblys yra apsaugotas po vandeniu.
Jei šulinio dugne susidaro nuosėdų, sprendimas yra čia pat: siurblį galima naudoti kartu su plūduriuojančiu siurbimo įrenginiu – nepaprastai lankstus sprendimas! Dėl didelio tūrio filtro, kurį lengva valyti, siurblys ir jungiamieji įtaisai yra apsaugoti nuo užsikimšimų ir pažeidimų.
Aukštas našumas, patikimumas, ilgaamžiškumas – GARDENA automatinis panardinamas slėginis siurblys 5900/4 inox. Užregistruokite pirkinį internetinėje GARDENA svetainėje ir pasinaudokite mūsų 40 mėnesių garantija.

Nemokamas pristatymas: 3-5 d.d.

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

Penkerių metų garantijos pratęsimas su registracija

GARDENA siūlo penkerių metų garantijos pratęsimą, jei per tris mėnesius užregistruosite pirkinį adresu www.gardena.com/registration. Išsamią informaciją galite rasti šioje nuorodoje ir naudojimosi instrukcijose, pateiktose kartu su gaminiu. Visos teisės galioja be apribojimų. Dėvimos dalys, akumuliatoriai ir įkrovikliai nėra įtraukiami.

Galingas ir našus

Panardinamas slėginis siurblys yra galingas su 3 pakopų hidrauline sistema, leidžiančia lengvai siurbti vandenį iš šulinių ar cisternų. Tokiu būdu jūs galite vienu metu be problemų naudoti iki 3 purkštuvų.

Automatinė funkcija

Su automatine funkcija: siurblys iškart įsijungia ir visiškai sustoja, kai vanduo baigiasi – automatiškai. Su nuotėkio aptikimu siekiant apsaugoti nuo galimos žalos bei nedidelio kiekio programa lašelinės laistymo sistemos veikimui.

Masyvus nerūdijančio plieno korpusas

Kokybiški komponentai sukuria kokybišką įrangą. Korpusas ir jungiamasis sriegis yra pagaminti iš tvirto nerūdijančio plieno.

Integruotas smulkus filtras

Dėl integruoto ir lengvai prieinamo itin smulkaus filtro siurblys yra apsaugotas nuo užsikimšimų. Tuomet valymas tampa išties lengvas ir nesudėtingas.

Plūduriuojantis siurbimo įtaisas

Nuėmus filtrą, galima prijungti atskirai turimą plūduriuojantį siurbimo įtaisą. Tokiu būdu be problemų galima naudoti vandenį su nuosėdomis rezervuaruose.

Ypač ilgas maitinimo laidas ir tvirtinimo virvė

Šis siurblys tiekiamas kartu su 15 m maitinimo kabeliu ir tvirta 20 m tvirtinimo virve. Taigi gilesni šuliniai iki 12 m nėra problema.

Idealiai tinka svyruojančiam purkštuvui „Aqua”

Šį siurblį galima lengvai prijungti prie „AquaZoom“ svyruojančio purkštuvo iš GARDENA bei daugelio kitų purkštuvų. Taip jūsų sodas visą laiką bus drėkinamas.

Suderinama su vandens kontrole

Dėl automatinės funkcijos galima visiškai automatiškai valdyti drėkinimo kompiuterį.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500047906

Galia

900 W

Didžiausias našumas

5900 l/h

Maks. slėgis

3,5 bar

Maksimalus panardinimo gylis

12 m

Didžiausias pakėlimo aukštis head

35 m

Maksimali skysčio temperatūra

35 °C

Elektrosaugos klasė

IP X8

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Automatinis panardinamas slėginis siurblys 5900/4 inox Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 967975401 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.