Lietaus vandens bako siurblys 4000/1 Gardena

79,49 Radote pigiau?

GARDENA, turinti daugiau nei 40 metų vandens siurblių tobulinimo patirtį, yra rinkos lyderė ir jūsų patikimas sodininkystės sistemų prekės ženklas. GARDENA lietaus vandens bako siurblys 4000/1 padės jums sutaupyti ir panaudoti lietaus vandenį, kurį surinkote statinėje ar kitoje talpoje.
Lietaus vandens bako siurblys 4000/1 buvo sukurtas atsižvelgiant į praktiškumą, efektyvumą ir patogumą. Šis modelis pagamintas iš aukštos kokybės stiklo pluošto plastiko ir gali būti naudojamas įvairiais tikslais. Nesvarbu, ar siurblį naudojate pripildyti laistytuvui, ar purkštuvams ir dušams. Galbūt jūs taip pat norite panaudoti smulkius purkštuvus ar lašelinę laistymo sistemą? Tai įmanoma naudojant lietaus vandens bako siurblį 4000/1. Taip pat nereikia jaudintis dėl nešvarumų – integruoto ir lengvai valomo filtro dėka siurblys ir prijungimo įtaisai yra gerai apsaugoti. Kai lietaus statinė tuščia, įsijungia plūduriuojantis jungiklis, kuris apsaugo nuo pažeidimų, atsirandančių dirbant sausu veikimu. Paprasčiausiai sureguliuokite įjungimo ir išjungimo aukštį, kaip norite. Ar norite ištuštinti baseiną iki 5 mm aukščio vandens? Tada tiesiog įkiškite jungiklį, kad siurblys veiktų nuolat. Kitas svarbus komponentas yra patentuotas ir srautui optimizuotas teleskopinis vamzdis, pagamintas iš lengvo ir tvirto aliuminio. Jūs galite sureguliuoti ir jį: pritaikykite jį prie lietaus statinės ilgio, kad vanduo neišbėgtų per bako kraštą. Komplekte esantis reguliavimo vožtuvas turi keletą funkcijų. Galite naudoti ją srauto greičiui sureguliuoti arba visiškai išjungdami žarną, kad vanduo nustotų tekėti. Transportavimas taip pat labai lengvas – pakabinkite jungiamąjį kabelį ant tvirto vamzdžio ir naudokite jį kaip rankeną.
GARDENA lietaus bako siurblys 4000/1 yra nebrangus vidutinės talpos vandens siurblys, kurį galima naudoti atliekant daugybę siurbimo darbų lietaus statinėse arba tiesiog nusausinimui. Po pirkimo nepamirškite užregistruoti šio siurblio nternetu, kad galėtumėte naudotis papildoma GARDENA garantija. Naudodamiesi 40 metų patirtimi GARDENA suteikia net 40 mėnesių gamintojo garantiją.

Nemokamas pristatymas: 3-5 d.d.

Penkerių metų garantijos pratęsimas su registracija

GARDENA siūlo penkerių metų garantijos pratęsimą, jei per tris mėnesius užregistruosite pirkinį adresu www.gardena.com/registration. Išsamią informaciją galite rasti šioje nuorodoje ir naudojimosi instrukcijose, pateiktose kartu su gaminiu. Visos teisės galioja be apribojimų. Dėvimos dalys, akumuliatoriai ir įkrovikliai nėra įtraukiami.

Tvirtas ir universalus naudojimas

Pagamintas iš specialaus stiklo pluošto plastiko, GARDENA lietaus vandens bako siurblio 4000/1 našumas yra 4000 l/val., Jis yra praktiškas, efektyvus, lengvai naudojamas. Jis taip pat yra mažai priežiūros reikalaujantis ir universalus, jį taip pat galima naudoti kanalizacijai.

Aliuminis teleskopinis vamzdis

Teleskopinį vamzdį galima pritaikyti pagal jūsų lietaus statinės ilgį (615–815 mm). Tai užtikrina, kad vanduo be nuostolių bus nukreiptas per statinės kraštą.

Reguliuojamas plūduriuojantis jungiklis

Siurblys turi reguliuojamą plūduriuojantį jungiklį. Kai vanduo nukris žemiau tam tikro lygio, siurblys išsijungs, kad būtų išvengta sauso veikimo.

Kompaktiškas dizainas siauroms angoms

Tinka 150mm angoms, pvz. IBC konteineriams.

Lengva transportuoti

Ar tai būtų rankenėlė, ar pritvirtintas teleskopinis vamzdis. Siurblį lengva sandėliuoti arba pernešti į kitą vietą.

Idealiai tinka svyruojančiam purkštuvui „Aqua”

Lietaus vandens rezervuaro siurblį galima lengvai prijungti prie GARDENA „Aqua“ svyruojančio purkštuvo dėka 1,3 baro slėgio. Taip jūsų sodas visą laiką bus drėkinamas.

Integruotas smulkus filtras

Dėl integruoto ir lengvai prieinamo itin smulkaus filtro siurblys yra apsaugotas nuo užsikimšimų. Tuomet valymas tampa išties lengvas ir nesudėtingas.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500047821

Galia

400 W

Didžiausias našumas

4000 l/h

Maks. slėgis

1,3 bar

Maksimalus panardinimo gylis

7 m

Didžiausias pakėlimo aukštis head

13 m

Maksimali skysčio temperatūra

35 °C

Elektrosaugos klasė

IP X8

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Lietaus vandens bako siurblys 4000/1 Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 967974601 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.