Svyruojantis purkštuvas „AquaZoom compact” Gardena

41,29 Radote pigiau?

GARDENA „AquaZoom compact“ dėka ne tik sutaupysite daug jėgų laistydami daržovių ir gėlių lysves, bet ir laiko, kurį galėsite skirti maloniems užsiėmimams. Svarbiausia, kad vientisas laistymas, kurį siūlo svyruojantis purkštuvas, užtikrins, kad jūsų augalai ir daržovės klestės ir žaliuos. Tikslūs purkštukai taip pat neleis formuotis baloms. Mėgaukitės kiekvienu vasaros centimetru!
Purkštuvas yra pritvirtintas prie apvalaus pagrindo, kuris leidžia stabiliai išlikti ant žemės. Dėl to jis ypač gerai tinka daržovių lysvėse, kad aplink jį būtų laistomi augalai. „AquaZoom compact” laistymo plotas – 9 iki 216 m². Nustatymų slankiklis leidžia lanksčiai nustatyti tiek atstumą (3–18 metrų), tiek purškimo plotį (3–12 metrų). Purkštuvas atsparus tiek šalčiui, tiek UV spinduliuotei, jam taip pat taikoma 5 metų garantija.
Purkštuvo priežiūra tokia pati lengva kaip ir pats valdymas. Antgaliai pagaminti iš minkšto plastiko, todėl juos žymiai lengviau valyti. Jei ant jų nusėda kalkės, jas galite tiesiog nušluostyti pirštu perbraukdami per purkštukus. Be to, į vandens jungtį įmontuotas filtras nešvarumams surinkti. Jį taip pat lengvai išvalysite nuplaudami po tekančiu vandeniu.

Pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Visada tolygus laistymas

„AquaZoom compact“ svyruojančio purkštuvo antgaliai nuolat užtikrina tolygų ir tikslų jūsų gėlių ir daržovių lysvių laistymą nuo 9 iki 216 m² . Vienodas laistymas taip pat neleidžia formuotis baloms.

Itin lengvas surinkimas

Svyruojančio purkštuvo surinkimas ir žarnos prijungimas užtrunka vos keletą žingsnių. Konfigūracijos ratukai leidžia nustatyti tiek atstumą (3-18 metrų), tiek purškimo plotį, kurį galima nustatyti bet kurioje vietoje nuo 3 iki 12 metrų. Konfigūravimo ratukai taip pat leidžia apriboti laistymą tik į vieną pusę. Vandens tėkmės greičio reguliavimas taip pat suteikia galimybę jį tiksliai sureguliuoti.

Lietus ar saulė

Nesvarbu, ar šalta, ar šviečia saulė, patvari „AquaZoom compact“ medžiaga ir konstrukcija apsaugo svyruojantį purkštuvą nuo šalčio ir UV spindulių.

Nepralaidus purvui

„AquaZoom compact“ vandens jungtis turi filtrą, kuris neleidžia purvo dalelėms patekti į svyruojantį purkštuvą. Jį galima nuimti, kad galėtumėte lengvai nuvalyti po tekančiu vandeniu. Purškimo antgaliai yra pagaminti iš minkšto plastiko, tad bet kokias kalkių nuosėdas galima lengvai pašalinti nušluostant purkštukus pirštu.

Visuomet tvirtas pagrindas

Ypač plačios atraminės kojos ir metaliniai komponentai padeda „AquaZoom compact“ visada tvirtai stovėti ant žolės.

5 metų garantija užtikrina aukštą kokybę

* Jeigu reikia išsamios informacijos apie garantijos sąlygas, žr. pridedamą naudojimo vadovą, arba apsilankykite svetainėje www.gardena.com/warranty. Ši garantija neturi įtakos jūsų teisinėms pretenzijoms dėl garantijos.

Aukščiausia gaminio kokybė

Vokietijoje pagaminti kokybiški GARDENA produktai reiškia našumą, patikimumą ir nuolatines naujoves.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500048057

Ploto aprėpimas Min

9 m²

Ploto aprėpimas Max

216 m²

Purkštuvų asortimentas Ø Min

3 m – 18 m

Maks. purškimo plotis

12 m

Prekės tipas

Purkštuvai ir purškimo įrenginiai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Svyruojantis purkštuvas „AquaZoom compact” Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.