Svyruojantis purkštuvas “Aquazoom L” Gardena

66,79 Radote pigiau?

Didesni sodo plotai nesukels problemų GARDENA „AquaZoom L“, nes šis svyruojantis purkštuvas yra skirtas plotams nuo 28 iki 350 m². Turint tokį plotą svarbu, kad sodas būtų laistomas tolygiai. Vienodas laistymas taip pat neleidžia formuotis baloms. Mėgaukitės kiekvienu vasaros centimetru!
„AquaZoom L“ valdyti paprasta ir intuityvu. Specialiais slankikliais atskirai nustatysite atstumą (7–21 m), purškimo plotį (4–17 m) ir vandens srauto greitį, kiek jums reikia vejai. Galite laistyti net iš vienos pusės, tai reiškia, kad vanduo pateks tik ten, kur norite.
Ypač plačios purkštuvo atraminės kojos padeda jam tvirtai laikytis ant žemės. Jis taip pat pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl „AquaZoom L“ yra atsparus šalčiui ir UV spinduliams. Aukštą kokybę atspindi 5 metų garantija, užtikrinanti ilgalaikį naudojimąsi gaminiu.
Purkštuvas turi nerūdijantį metalinį filtrą, įmontuotą vandens jungtyje, kad nešvarumų dalelės nepatektų į prietaisą. Tiesiog atsukite tvirtinimą, kad galėtumėte pasiekti ir išvalyti filtrą. „AquaZoom L“ purkštukus taip pat lengva ir patogu valyti, nes jie yra pagaminti iš minkšto plastiko. Nuvalykite kalkes perbraukdami pirštais per purkštukus.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Visada tolygus laistymas

„AquaZoom L“ svyruojančio purkštuvo antgaliai nuolat užtikrina tolygų ir tikslų jūsų gėlių ir daržovių lysvių laistymą nuo 28 iki 350 m² . Vienodas laistymas taip pat neleidžia formuotis baloms.

Itin lengvas surinkimas

Svyruojančio purkštuvo surinkimas ir žarnos prijungimas užtrunka vos keletą žingsnių. Konfigūracijos ratukai leidžia nustatyti tiek atstumą (7–21 metrų), tiek purškimo plotį, kurį galima nustatyti bet kurioje vietoje nuo 4 iki 17 metrų. Konfigūravimo ratukai taip pat leidžia apriboti laistymą tik į vieną pusę. Vandens tėkmės greičio reguliavimas taip pat suteikia galimybę jį tiksliai sureguliuoti.

Lietus ar saulė

Nesvarbu, ar šalta, ar šviečia saulė, patvari „AquaZoom L“ medžiaga ir konstrukcija apsaugo svyruojantį purkštuvą nuo šalčio ir UV spindulių.

Nepralaidus purvui

„AquaZoom L“ vandens jungtis turi filtrą, kuris neleidžia purvo dalelėms patekti į svyruojantį purkštuvą. Jį galima nuimti, kad galėtumėte lengvai nuvalyti po tekančiu vandeniu. Purškimo antgaliai yra pagaminti iš minkšto plastiko, tad bet kokias kalkių nuosėdas galima lengvai pašalinti nušluostant purkštukus pirštu.

Visuomet tvirtas pagrindas

Ypač plačios atraminės kojos ir metaliniai komponentai padeda „AquaZoom L“ visada tvirtai stovėti ant žolės.

5 metų garantija užtikrina aukštą kokybę

* Jeigu reikia išsamios informacijos apie garantijos sąlygas, žr. pridedamą naudojimo vadovą, arba apsilankykite svetainėje www.gardena.com/warranty. Ši garantija neturi įtakos jūsų teisinėms pretenzijoms dėl garantijos.

Aukščiausia gaminio kokybė

Vokietijoje pagaminti kokybiški GARDENA produktai reiškia našumą, patikimumą ir nuolatines naujoves.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500048118

Ploto aprėpimas Min

28 m²

Ploto aprėpimas Max

350 m²

Purkštuvų asortimentas Ø Min

7 m – 21 m

Maks. purškimo plotis

17 m

Prekės tipas

Purkštuvai ir purškimo įrenginiai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Svyruojantis purkštuvas “Aquazoom L” Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.