Svyruojantis purkštuvas „Aquazoom M” Gardena

48,79 Radote pigiau?

GARDENA „AquaZoom M“ tikrai įrodo, kad yra būtinas, ypač kai vasarinės saulės spinduliai šviečia dažnai. Svyruojantis purkštuvas užtikrins, kad vejos plotas nuo 9 iki 250 m² visada būtų tolygiai ir tiksliai palaistytas, nesusidarant baloms. Mėgaukitės kiekvienu vasaros centimetru!
Kai tik pradėsite naudotis, pamatysite šio gaminio privalumus. Slankikliais nustatykite atstumą (3–18 metrų), purškimo plotį (3–14 metrų) ir vandens srauto greitį, kad įsitikintumėte, jog laistomi tik numatyti plotai. Jei norite, galite laistyti tik iš vienos pusės. Naudingas pagalbininkas išlaikys jūsų vejos formą. Dvi ypač plačios atramos užtikrins tvirtą stovėjimą ant žemės. „AquaZoom M“ naudojamos aukštos kokybės medžiagos, tokios kaip metalas, kad prietaisas būtų patvarus ir atsparus. Dėl to UV spinduliuotė ir šaltis nebus problema, o medžiagų kokybę garantuoja 5 metų gamintojo garantija.
Be to, valymui naudojami novatoriški metodai. Vandenyje natūraliai kaupiasi kalkės, todėl ant purkštukų kartais gali susidaryti kalkių nuosėdos. Purkštukai yra pagaminti iš minkšto plastiko, juos galima lengvai išvalyti prabraukiant juos pirštu. Be to, nešvarumų dalelės patenka į rūdims atsparų integruotą metalinį filtrą, kuris apsaugo „AquaZoom M“. Jums tereikia tik atsukti vandens jungtį, kad jį ištrauktumėte, tada lengvai jį praplaukite po tekančiu vandeniu.

Pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Visada tolygus laistymas

„AquaZoom M“ svyruojančio purkštuvo antgaliai nuolat užtikrina tolygų ir tikslų jūsų gėlių ir daržovių lysvių laistymą nuo 9 iki 250 m² . Vienodas laistymas taip pat neleidžia formuotis baloms.

Itin lengvas surinkimas

Svyruojančio purkštuvo surinkimas ir žarnos prijungimas užtrunka vos keletą žingsnių. Konfigūracijos ratukai leidžia nustatyti tiek atstumą (3-18 metrų), tiek purškimo plotį, kurį galima nustatyti bet kurioje vietoje nuo 3 iki 14 metrų. Konfigūravimo ratukai taip pat leidžia apriboti laistymą tik į vieną pusę. Vandens tėkmės greičio reguliavimas taip pat suteikia galimybę jį tiksliai sureguliuoti.

Lietus ar saulė

Nesvarbu, ar šalta, ar šviečia saulė, patvari „AquaZoom M“ medžiaga ir konstrukcija apsaugo svyruojantį purkštuvą nuo šalčio ir UV spindulių.

Nepralaidus purvui

„AquaZoom M“ vandens jungtis turi filtrą, kuris neleidžia purvo dalelėms patekti į svyruojantį purkštuvą. Jį galima nuimti, kad galėtumėte lengvai nuvalyti po tekančiu vandeniu. Purškimo antgaliai yra pagaminti iš minkšto plastiko, tad bet kokias kalkių nuosėdas galima lengvai pašalinti nušluostant purkštukus pirštu.

Visuomet tvirtas pagrindas

Ypač plačios atraminės kojos ir metaliniai komponentai padeda „AquaZoom M“ visada tvirtai stovėti ant žolės.

5 metų garantija užtikrina aukštą kokybę

* Jeigu reikia išsamios informacijos apie garantijos sąlygas, žr. pridedamą naudojimo vadovą, arba apsilankykite svetainėje www.gardena.com/warranty. Ši garantija neturi įtakos jūsų teisinėms pretenzijoms dėl garantijos.

Aukščiausia gaminio kokybė

Vokietijoje pagaminti kokybiški GARDENA produktai reiškia našumą, patikimumą ir nuolatines naujoves.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500048095

Ploto aprėpimas Min

9 m²

Ploto aprėpimas Max

250 m²

Purkštuvų asortimentas Ø Min

3 m – 18 m

Maks. purškimo plotis

14 m

Prekės tipas

Purkštuvai ir purškimo įrenginiai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Svyruojantis purkštuvas „Aquazoom M” Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.