Darbo apranga ir apsaugos prekės

  Darbo apranga ir apsaugos prekės yra labai svarbūs bet kokioje pramonės šakoje. Verslo pasaulyje, nepriklausomai nuo to, kokiame sektoriuje dirbate, pirmas įspūdis gali būti labai svarbus. Darbuotojai, dirbantys ekstremalioje aplinkoje, valdantys sunkiąją techniką ar dirbantys su pavojingomis medžiagomis, turi būti aprūpinti tinkama apranga, kad darbo vietoje jiems būtų šilta, patogu ir saugu. Todėl darbo drabužių pasirinkimas neturėtų būti lengva užduotis, nes nuo to gali priklausyti jūsų darbuotojų gerovė ir įmonės reputacija.

  Darbo apranga ir apsaugos prekės – ką reikia pagalvoti prieš perkant?

  Pirmiausia saugumas – Kai kalbama apie darbo rūbus, sauga turėtų būti svarbiausias Jūsų rūpestis, renkantis drabužius. Tam tikrose pramonės šakose, pavyzdžiui, statybų aikštelėse ar atliekant kelio darbus, darbuotojai privalo dėvėti asmenines apsaugos priemones, kurioms priklauso šalmai, apsauginiai batai.

  Dydis – Nėra tokio dalyko, kaip vienas dydis tinkantis visiems, todėl prieš perkant darbo rūbus isitikinkite, kad pasirinkote būtent tokio dydžio rūbus, kurie Jums tiks. Per dideli ar maži darbo rūbai gali sukelti papildomų pavojų ir nepatogumu darbe. Bet neišsigąskite perkant mūsų parduotuvėje, kiekvienam pirkėjui ir jo nupirktai tinkamos kokybės prekei suteikiama 30 dienų grąžinimo garantija nuo prekės išsiuntimo dienos, jei dydis Jums netiks – mielai jį pakeisime kitu.

  Aplinka ir darbo sąlygos – Darbo aplinka yra labai svarbi renkantis darbo drabužių tipą. Jei daugiau laiko praleidžia lauke, rūbai turėtų būti kvėpuojantys ir nepralaidūs vandeniui ar vėjui, taip pat svarbu atsižvelgti į lauko temperatūrą ir metų laiką. Keliuose, statybose ar net sandėliuose darbuotojai privalo būti lengvai pastebimi, išvengiant nelaimingų atsitikimų. Todėl galime pasiūlyti ir rūbus su šviesą atspindinčiais elementais.

   

   

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.