Žemės gręžtuvai

  Įrengiant tvoras, sodinant augalus bei imant dirvožemio mėginius reikalingi STIHL žemės gręžtuvai – didelis palengvinimas tokiems darbams. Naudojant tinkamą gręžtuvą, žemės darbai bus lengvai atliekami net ir sunkiuose dirvožemiuose.

  Ar norite gręžti skyles kuo lengviau, tiksliau ir greičiau? Tada atėjo laikas įsigyti STIHL. Žemės gręžtuvai palengvins ir pagreitins daugelį jūsų planuojamų darbų:

  • Statant stulpus tvoroms ar pastoliams (pvz., žaidimų įrangai)
  • Kasant medžių sodinimo duobes
  • Įrengiant drenažo šachtas

  Mobilūs ir tvirti STIHL gręžtuvai, skirti profesionalams kiekvieną kartą žavi savo patogiu valdymu, apgalvotomis technologijomis ir taupomu laiku. Nesvarbu, su kokio kietumo gruntu jums teks dirbti: mūsų rankinis gręžtuvas suteiks galimybę daryti tikslius gręžinius bet kokioje situacijoje, tiksliai pagal jūsų pageidavimus ir specifikacijas. STIHL žemės gręžtuvai lengvai įsiskverbia net į akmenuotą žemę. Tai užtikrina aštrūs grąžtai ir velenai su pjovimo ašmenimis. Ištraukiant grąžtą, iškeliamas gruntas nusėda šiuose pjovimo ašmenyse. Jūs galite taip pat paimti ir dirvožemio mėginius.

  STIHL benzininiai žemės gręžtuvai yra įvairių dydžių ir modelių. Lankstus vieno žmogaus valdomas gręžtuvas su galingu STIHL 4-MIX varikliu gali būti lanksčiai naudojamas be pagalbininko. Be to, daugiafunkce rankena rankinį gręžtuvą valdyti labai patogu. Tausojantis sveikatą ir saugumą valdymas su vibraciją slopinančiu rankenos rėmu ir „QuickStop“ grąžto stabdys. Jeigu grąžtas įstrigtų grunte, šis iš karto sustabdys jūsų įrenginį.

  Tarp žemės gręžtuvo priedų rasite tinkamus visiems savo planams ir įvairiems sodo ir kraštovaizdžio žemės darbams.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.