Vejapjovės

  Galingos ir efektyvios STIHL vejapjovės puikiai susitvarkys jūsų vejoje. Naudojant mūsų novatoriškas STIHL vejapjoves, prižiūrėti veją bus lengva ir patogu.

  Puikią žaliąją erdvę kiekvienas įsivaizduoja savaip. Vieniems tai tvari žaidimų aikštelė už namo, kitiems – puikiai nupjauta angliška veja sode priešais namą. Jos visos turi šį tą bendro: jas nuolat reikia pjauti. Mūsų asortimente jūs rasite idealiai jūsų poreikius atitinkančią vejapjovę, tad jūsų žaliosios erdvės gražiai augs ir vešės. Mūsų elektrinės vejapjovės idealiai tinka erdvėms šalia namų. Jūs galėsite lanksčiau dirbti naudodamiesi mūsų akumuliatorinėmis vejapjovėmis, o benzininės vejapjovės išsiskiria savo galia. Taip mes užtikriname, kad kiekvienam darbui jūs galite pasirinkti tinkamą įrenginį. Užsisakyti vejapjovę lengvai ir patogiai vos keliais paspaudimais jūs galite tiesiai iš mūsų internetinės parduotuvės.

  Dėl savo našumo ir didesnio pjovimo pločio benzininės vejapjovės ypač tinkamos vidutinio dydžio ir didelėms vejoms. Ne be reikalo daugelis kraštovaizdžio tvarkytojų, sodininkų ir ambicingų privačių naudotojų savo želdynų priežiūrai renkasi mūsų galingas benzinines vejapjoves. Be to, jūs galite rinktis iš skirtingų galios klasių ir modelių, atitinkančių jūsų individualius reikalavimus. Nuo jėgas taupančios vejapjovės su ratų pavara iki praktiškos peilio-stabdžio sankabos, kuria jūs galite sustabdyti pjovimo peilį net ir veikiant varikliui.

  Naudodami vieną iš mūsų mobilių akumuliatorinių vejapjovių, jūs ne tik gerai nupjausite veją, bet ir taip pat galėsite šienauti kitose vietose. Naudodami tvirtus, bet vis tik galingus įrenginius, jūs nuolat dirbsite tausodami aplinką ir tyliai. Privačiuose soduose pakankamai tylūs mūsų įrenginiai – tai jūsų privalumas ir jūsų kaimynų atžvilgiu. Aukštos kokybės STIHL ličio jonų akumuliatoriai dirbant garantuoja patikimą variklio galią. Tuo pat metu įdiegtas eko-režimas užtikrina, kad jūsų vejapjovės variklio sūkiai bus automatiškai pritaikyti faktiškai reikalingai galiai. Tad jūsų akumuliatorinė STIHL vejapjovė sunaudoja mažiau energijos ir įveikia didesnį vejos plotą.

  Lygiai taip pat tyliai ir netaršiai dirba ir mūsų elektrinės vejapjovės. Dėl mažo triukšmo elektrinės vejapjovės taip pat visada geras pasirinkimas, kai tenka pjauti šalia namų. Be to, mūsų kompaktiški modeliai paperka savo lengvais komponentais, judria konstrukcija ir galingais elektriniais varikliais. Nesvarbu, ar teks prižiūrėti nedidelę pievelę prie namų, ar prižiūrėti veją kitose vietose netoli elektros lizdų, savo darbą visada galėsite atlikti patogiai ir efektyviai.

  Nepriklausomai nuo pavaros tipo daugelis mūsų vejapjovių yra su papildomomis patogumo funkcijomis, palengvinančiomis vejos priežiūrą. Pavyzdžiui, jei pasirinkote modelį su vienoje pusėje montuojama patogia rankena, ją be įrankių galima pritaikyti jūsų ūgiui. Be to, tai padeda taupyti vietą laikant ir gabenant. Sulankstoma žolės surinkimo dėžė taip pat palengvina darbą. Ją lengva nuimti ir ištuštinti. Jame įdiegtas lygio indikatorius parodo, kada reikia ištuštinti žolės surinkimo krepšį. Tad pjauti veją tampa dar patogiau.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.