Žoliapjovės ir krūmapjovės

  Kai tarpstančios piktžolės arba nešvarūs vejos kraštai gadina bendrą vaizdą, greitai ir patikimai susitvarkyti padės STIHL žoliapjovės ir krūmapjovės.

  Žoliapjovių ir krūmapjovių veikimas yra labai panašus. Variklis per veleną varo greitai besisukantį įrenginį, kuris pjauna žolę, krūmus ir kietus brūzgynus. Skirtumai daugiausia susiję su įrenginių galia, tad bet kokiems darbams galima rasti tinkamą modelį.

  Mūsų žoliapjovės ir krūmapjovės gali ne tik dailinti, pjauti ir trumpinti veją aplink namą, bet ir veiksmingai sustabdyti brūzgynų plitimą profesionaliai prižiūrint kraštovaizdį ir mišką.

  Nedideliems vejų plotams siūlome žoliapjoves. Jomis galite patikimai apipjauti visus privačiame sode įrengtos vejos pakraščius, kuriuos sunku pasiekti vejapjove. Maži, bet vis tik itin galingi įrenginiai taip pat žavi ir ypač mažu svoriu. Ar ieškote ko nors įvairioms ir sudėtingesnėms užduotims atlikti? Mes rekomenduojame naudoti galingesnę STIHL krūmapjovę. Su šiais įrenginiais dėl STIHL 2-MIX arba STIHL 4-MIX variklio ir didelio pjovimo našumo jūs taip pat galėsite be vargo šienauti didelius plotus. Be to, galingi profesionalūs įrenginiai suprojektuoti kaip ant nugaros nešiojamos krūmapjovės, kad galėtumėte ir sunkioje vietovėje lengvai, be didelių pastangų atlikti darbus.

  STIHL krūmapjovės yra galingiausios tarp krūmapjovių. Jas pirmiausia renkasi visi profesionalai. Prižiūrėdami kraštovaizdį ir mišką bei naudodami ypač galingus įrenginius, jūs visada puikiai nupjausite tankius krūmynus brūzgynų peiliu ar diskiniais pjūklo ašmenimis. Mūsų krūmapjovės dėka gerai apgalvotos ergonomikos užtikrina gerą, malonų jausmą net ir ilgai dirbant. Taip tvirtumas, našumas ir paprastas valdymas suderinami su puikia darbo kokybe.

  Benzininės krūmapjovės yra įvairių tipų, jos skirtos labai skirtingoms reikmėms bei vietovėms. Pradedant nuo pradedančiųjų įrenginių, skirtų mažiems žaliems plotams pjauti, krūmapjovių, darbams aplink namą ir sode, iki ypač galingų, nešiojamų ant nugaros krūmapjovių pievų ir kraštovaizdžio priežiūrai. Mūsų benzininėmis krūmapjovėmis galima pjauti beveik viską, pradedant nuo žolės, užbaigiant pamiške. Lengvos ir greitai paruošiamos darbui akumuliatorinės krūmapjovės idealiai tinka dirbti triukšmui jautriose vietose, netoli namų. Dėl didelės variklio galios, nedidelio triukšmo ir paprasto valdymo akumuliatorinės žoliapjovės yra mėgstamas sodininkų ir kraštovaizdžio profesionalų pagalbininkas. Elektrinės žoliapjovės ypač tinkamos trumpinti žolę ir šalinti, pvz., nepageidaujamus žolynus aplink akmenis, augalus ar gėlių vazonus, taip pat darbuotis ties vejos kraštais.

  Visoms STIHL žoliapjovėms yra tinkamų priedų. Pradedant nuo įvairių pjovimo galvučių, valų, pjovimo diskų ir peilių, iki nešiojimo diržų ir visko, kas būtina pjovimo įrangos priežiūrai ir galandimui. Nesvarbu, ar tai būtų akumuliatorinė, elektrinė ar benzininė krūmapjovė, pageidaujamus įrankius ir visus krūmapjovių / žoliapjovių priedus galite patogiai užsisakyti mūsų internetinėje parduotuvėje.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.