Pjaustytuvai

  Nesvarbu, ar tai betonas, akmuo, asfaltas ar konstrukcinis plienas, mūsų pjaustytuvai tiksliai ir patikimai pjausto net kiečiausias medžiagas statybvietėje, klojant kelius ar atliekant gelbėjimo darbus.

  Jeigu jūs turite tiksliai supjaustyti kietas medžiagas, tokias kaip asfaltas, betonas ar plienas, statybvietėse, atlikdami sodo ir kraštovaizdžio tvarkymo ar gelbėjimo darbus, STIHL pjaustytuvai –būtent tas įrankis, kurio jums reikia. Mūsų asortimente galite rasti įvairius modelius. Mes rūpinamės, kad jūs vienu metu galėtumėte našiai ir patogiai dirbti. Štai kodėl mūsų pjaustytuvus jūs dažnai galite rasti profesionalios statybinės įrangos nuomos įmonėse.

  Mūsų benzininiai pjaustytuvai yra universalūs ir siūlo jums ištisą paslaugų, paklausių be kita ko ir pastatų statyboje, civilinėje inžinerijoje, tiesiant kelius ar atliekant gelbėjimo darbus, spektrą. Net labai kietas medžiagas galima tiksliai supjauti dėl galingų STIHL „2-MIX“ variklių. Visuose STIHL benzininiuose pjaustytuvuose naudojama ta pati apgalvota STIHL technologija:

  Tikslūs rezultatai pasiekiami ir pjaunant rankomis, juk rankenos konstrukcija ergonomiška ir naudojama STIHL antivibracinė sistema.

  Kai kuriuose modeliuose vandens tiekimą galima pakeisti elektroniniu vandens valdymu, naudojantis klaviatūra.

  Visuose be išimties STIHL pjaustytuvuose yra sumontuota ilgalaikė oro filtravimo sistema, įskaitant novatorišką išankstinį cikloninį valymą.

  Kai kuriuose modeliuose elektroniniu būdu valdoma STIHL įpurškimo sistema (i) užtikrina pastovią optimalią darbo eigą ir itin mažas degalų sąnaudas.

  O rankinis kuro siurblys (pumpelė) visuose įrenginiuose užtikrina mažesnį paleidimo smūgių skaičių.

  „STIHL ElastoStart“, užtikrinantys sklandų paleidimą, yra įmontuotas į kai kuriuos standartinius pjaustytuvų modelius. Šia funkcija galima modernizuoti visus įrenginius.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.