Vabzdžių repelentai

  Kodėl reikia naudoti repelentus nuo vabzdžių?

  Vabzdžių repelentai apsaugo nuo uodų ar kitų kraujasiurbių nariuotakojų, kurie gali būti užkrečiamųjų ligų platintojai, sumažina jų įkandimo riziką, dirbant ar ilsintis lauke.

  Kaip veikia vabzdžių repelentai?

  Uodų patelės puola žmones ir gyvūnus tam, kad prisisiurbtų jų kraujo, kuriame yra baltymų, reikalingų kiaušinių subrandinimui. Uodus vilioja žmogaus odos kvapas ir kvėpavimo metu išskiriamas anglies dioksidas. Aktyvios repelento sudedamosios dalys atbaido uodus.

  Daugiau apie uodus

  Uodas yra nuolatinis lyderis nekenčiamiausių vabzdžių reitinguose. Tai vabzdys kenkėjas, vienas didžiausių žmogaus priešų, kuris nuolatos kėsinasi sugadinti iškylas ir vakarones gamtoje. Nors vabzdys sutinkamas beveik visur, tačiau ar viską žinote apie jį? Pavojingos tik uodų patelės Populiari nuomonė, kad žmonėms ir gyvūnams kanda tik uodų patelės, yra teisinga. Patinų straublelis yra be duriamųjų šerelių, todėl jie minta tik augalų sultimis ir nektaru. Uodai patinėliai išgyvena tik 1 – 2 mėnesius, o apvaisinę patelę žūsta. Patelės turi straublelį su duriamiuoju šereliu ir maitinasi jau ne augalais, o žmonių ir šiltakraujų gyvūnų krauju. Jų įgėlimas yra skausmingas, gali alergizuoti odą. Patelės, priešingai nei patinėliai, lengviau prisitaiko prie gamtinių sąlygų ir esant palankioms sąlygoms gali net ir peržiemoti.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.