Akumuliatorinis lietaus vandens siurblys 2000/2 18V P4A Gardena

185,99 Radote pigiau?

Laistyti savo sodą su minkštu lietaus vandenius, ne tik taupo jūsų pinigus, bet ir puikus variantas jūsų augalams ir aplinkai. Bet kas nori laistyti iš lietaus vandens rezervuarų? Jums to daryti ir nereikės. Naudojant GARDENA lietaus vandens siurblį 2000/2 18V P4A, laistymui nenaudosite papildomų jėgų, nei laiko, nes jis siurbs vandenį tiesiai iš vandens rezervuaro, net ir vietose kuriose nėra elektros energijos.

Jei sujungsite siurblį su GARDENA laistymo antgaliu arba svyruojančiu purkštuku pvz.: „AquaZoom“, jūsų augalai, gėlės ir veja bus palaistyti švelniu dušu. Siurblio teleskopinis aliuminis kotas reguliuojamas pagal lietaus vandens rezervuaro aukštį.

Siurblio galingumas 2000 l/h, maksimalus slėgis 2 barai. Naudojant srauto reguliavimą, vandens srovė gali būti reguliuojama ir netgi naudojama su MicroDrip sistema. Laikmatis leidžia pasirinkti kiek laiko siurblys turėtų veikti. O kas jeigu rezervuaras ištuštės? Tai ne problema: apsauga nuo sauso veikimo apsaugos siurblį nuo sugadinimų. Taip pat integruotas filtras, kuris gali būti nuimamas ir išvalomas. Siurblio korpusas yra tvirtas ir patvarus, kaip ir visi kiti siurblio komponentai. Štai kodėl mes siūlome penkerių metų garantiją, kai siurblį užregistruojate internetu.

Žinoma, sodo siurblys gali būti naudojamas netik lietaus vandens rezervuaruose, bet ir atliekant visas kitas siurbimo užduotis.

GARDENA akumuliatorinis lietaus vandens siurblys 2000/ 2 18V P4A“ komplektuojamas kartu su įkrovikliu ir 18V POWER FOR ALL sistemos akumuliatoriumi, kurio veikimo laikas yra nuo 18 iki 65 min. priklausomai nuo pasirinkto siurbimo lygio. Šis rinkinys yra ”POWER FOR ALL” aljanso, kuris yra vienas iš didžiausių ir lyderiaujančių akumuliatorių aljansų, gaminys. Rinkinys gali būti naudojamas visuose 18V ”POWER FOR ALL” gaminiuose. Tai reiškia, kad jūs įsigiję šitą rinkinį su akumuliatoriumi ir įkrovikliu, galite naudoti jį visuose savo gaminiuose. Sutaupote pinigų ir visada išliekate lankstūs.

Nemokamas pristatymas: 3-5 d.d.

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

Stiprus ar švelnus – pasirinkite funkciją

Akumuliatorinis siurblys veikia esant maksimaliam 2.0 barų slėgiui. Galite pasirinkti iš trijų veikimo lygių ir individualiai reguliuoti tekančio vandens kiekį naudodami valdymo vožtuvą. Maksimali siurblio tiekimo galia yra 2 000 l / h.

Tai viskas, ko jums reikia

Paruošto naudoti lietaus bako siurblio 2000/2 18 V P4A komplekte yra 18 V ličio jonų baterija ir įkroviklis iš „POWER FOR ALL ALLIANCE“. Veikimo laikas yra iki 65 minučių, priklausomai nuo pasirinkto režimo.

Nėra sauso veikimo

Integruota „AutoStop“ apsaugos nuo sauso veikimo funkcija užtikrina, kad siurblys išsijungtų ir nebūtų pažeistas, jei yra per mažai vandens.

Integruotas filtras

Filtrų sistema, integruota į siurblio apačioje, apsaugo nuo nešvarumų dalelių. Tai leidžia siurbliui veikti sklandžiai.

Laikmačio funkcija

Kas nori visą dieną stovėti šalia siurblio? Galite pasinaudoti laikmačio funkcija, kad pasirinktumėte laiką, per kurį jūsų siurblys turėtų veikti (5, 10 ar 15 minučių). O tuo metu, galite užsiimti kita veikla. Siurblys automatiškai išsijungs.

Reguliuojamo ilgio vamzdelis

Teleskopinis aliuminio vamzdis yra pasuktas taip, kad vanduo būtų pumpuojamas be nuostolių ir nebūtų jokių susilenkimų. Galite pritaikyti jo ilgį pagal lietaus statinės aukštį.

Transportavimas be didesnių sunkumų

Siurblys yra lengvas ir nesudėtingai valdomas. Įleidžiamas teleskopinis vamzdis tarnauja kaip rankena. Akumuliatorius montuojamas tiesiai ant siurblio, kad sudarytų kompaktišką komplektą, kad jį būtų galima lengvai perkelti į kitą naudojimo vietą.

18 V „POWER FOR ALL” akumuliatorius – daugiau nei įprastas akumuliatorius

„POWER FOR ALL ALLIANCE“ yra viena didžiausių akumuliatorių gamintojų lyderių sąjungų, kurių akumuliatorius galima naudoti daugelyje prietaisų. Tai leidžia jums sutaupyti pinigų ir išlikti lankstiems!

Penkerių metų garantijos pratęsimas su registracija

GARDENA siūlo penkerių metų garantijos pratęsimą, jei per tris mėnesius užregistruosite pirkinį adresu www.gardena.com/registration. Išsamią informaciją galite rasti šioje nuorodoje ir naudojimosi instrukcijose, pateiktose kartu su gaminiu. Visos teisės galioja be apribojimų. Dėvimos dalys, akumuliatoriai ir įkrovikliai nėra įtraukiami.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500054119

Didžiausias našumas

2000 l/h

Maks. slėgis

2 bar

Maksimalus panardinimo gylis

1.8 m

Didžiausias pakėlimo aukštis head

20 m

Maksimali skysčio temperatūra

35 °C

Elektrosaugos klasė

IP X8

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Akumuliatorinis lietaus vandens siurblys 2000/2 18V P4A Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 970511001 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.