Akumuliatorinis panardinamas siurblys 2000/2 18V P4A Gardena

174,99 Radote pigiau?

Ar norite naudoti siurblį ten, kur nėra elektros? Su GARDENA akumuliatoriniu švaraus vandens panardinamu siurbliu 2000/2 18V P4A, jūs galite siurbti vandenį iš taško A iki B, kad ir kur jūs bebūtumėte – sode, valtyje arba bet kur kitur lauke.

Trys skirtingi siurbimo lygiai ir siurbimo aukštis iki 20 m. siurblys universalus ir galingas. Maksimalus slėgis 2 barai ir 2000 l/h. Iki 1100 l gali būti perpumpuoti iš vienos vietos į kitą su vienu akumuliatoriaus įkrovimu. Maksimalus veikimo laikas nuo 18 iki 65 minučių, priklausomai nuo pasirinkto siurbimo lygio. Galite prijungti 19 mm (3/4“) ar 25 mm (1“) laistymo žarną.

Panardinamas siurblys puikiai tiks ir mažesniems vandens kiekiams perpumpuoti, pvz.: kada norima išpumpuoti vandens baseiną. Jei nuimsite siurblio kojelę, galėsite nusiurbti vandenį iki beveik 5 mm – ir tuo metu žaisti su vaikais.

Naudokitės laikmačiu, pasirinkite kiek laiko siurblys turėtų pumpuoti vandenį – 5, 10 arba 15 min. „AutoStop“ funkcija užtikrina, kad siurblys niekada neveiktų be vandens. Filtrai integruoti į kojelę apsaugo siurblį nuo nešvarumų. Visų šių apsaugos priemonių dėką siurblys veiks patikimai ir saugiai – net tada kai nėra naudojamas.

GARDENA akumuliatorinis švaraus vandens siurblys 2000/ 2 18V P4A“ komplektuojama kartu su įkrovikliu ir akumuliatoriumi. Šis rinkinys yra ”POWER FOR ALL” aljanso, kuris yra vienas iš didžiausių ir lyderiaujančių akumuliatorių aljansų, gaminys. Rinkinys gali būti naudojamas visuose 18V ”POWER FOR ALL” gaminiuose. Tai reiškia, kad jūs įsigiję šitą rinkinį su akumuliatoriumi ir įkrovikliu, galite naudoti jį visuose savo gaminiuose. Sutaupote pinigų ir visada išliekate lankstūs.

Nemokamas pristatymas: 3-5 d.d.

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

Galingas ir universalus

Ar jums reikia sodo siurblio, kad galėtumėte ištuštinti nedidelį baseiną ar valtį, o gal reikia sodo dušo? Tai ne problema: švaraus vandens panardinamąjį siurblį galima nustatyti trimis skirtingais našumo lygiais ir lanksčiai pritaikyti jūsų konkrečiai užduočiai.

Tai viskas, ko jums reikia

Paruošto naudoti lietaus bako siurblio 2000/2 18 V P4A komplekte yra 18 V ličio jonų baterija ir įkroviklis iš „POWER FOR ALL ALLIANCE“. Veikimo laikas yra iki 65 minučių, priklausomai nuo pasirinkto režimo.

Nėra sauso veikimo

Integruota „AutoStop“ apsaugos nuo sauso veikimo funkcija užtikrina, kad siurblys išsijungtų ir nebūtų pažeistas, jei yra per mažai vandens.

Saugus valdymas

Filtrų sistema, integruota apačioje apsaugo nuo nešvarumų dalelių. Tai leidžia siurbliui veikti sklandžiai.

Laikmačio funkcija

Kas nori visą dieną stovėti šalia siurblio? Galite pasinaudoti laikmačio funkcija, kad pasirinktumėte laiką, per kurį jūsų siurblys turėtų veikti (5, 10 ar 15 minučių). O tuo metu, galite užsiimti kita veikla. Siurblys automatiškai išsijungs.

Plokščias siurbimas

Nuėmus atramas, patalpas ar konteinerius galima ištuštinti iki labai mažo vandens likučio – vos penkių milimetrų.

18 V „POWER FOR ALL” akumuliatorius – daugiau nei įprastas akumuliatorius

„POWER FOR ALL ALLIANCE“ yra viena didžiausių akumuliatorių gamintojų lyderių sąjungų, kurių akumuliatorius galima naudoti daugelyje prietaisų. Tai leidžia jums sutaupyti pinigų ir išlikti lankstiems!

Penkerių metų garantijos pratęsimas su registracija

GARDENA siūlo penkerių metų garantijos pratęsimą, jei per tris mėnesius užregistruosite pirkinį adresu www.gardena.com/registration. Išsamią informaciją galite rasti šioje nuorodoje ir naudojimosi instrukcijose, pateiktose kartu su gaminiu. Visos teisės galioja be apribojimų. Dėvimos dalys, akumuliatoriai ir įkrovikliai nėra įtraukiami.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500054089

Didžiausias našumas

2000 l/h

Maks. slėgis

2 bar

Maksimalus panardinimo gylis

1.8 m

Didžiausias pakėlimo aukštis head

20 m

Maksimali skysčio temperatūra

35 °C

Elektrosaugos klasė

IP X8

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Akumuliatorinis panardinamas siurblys 2000/2 18V P4A Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 970508901 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.