Akumuliatorinis pūtiklis STIHL BGA 100

409,00 1166,00 

Maloniai tylus, lengvas ir labai našus akumuliatorinis pūtiklis, skirtas profesionaliam naudojimui. Ypač tinka naudoti mieste, jautriose triukšmui vietose. Apvalus antgalis, paminkštinta rankena, trys galios režimai su papildoma didinimo funkcija, trimis padėtimis reguliuojamas pūtimo vamzdžio ilgis, kilpos, skirtos įrenginio įdėklui pritvirtinti, svoris 2,5 kg. Ilgesniam nepertraukiamam darbui rekomenduojamas ant nugaros nešiojamas akumuliatorius AR 3000 su paminkštinimu ir „komfort” kabliu, trumpesnį laiką atliekamiems darbams skirtas akumuliatorius.

Garantija 24 mėn.

Lizingo pasiūlymas

STIHL elektrinis variklis (EC)

STIHL elektrinis motoras (EC) yra energetiškai efektyvus, lengvas ir kompaktiškas, veikia tyliai bei sukelia mažą vibracijos lygį. Nereikalauja ypatingos priežiūros.

Maksimali galia

Nepriklausomai nuo galios nustatymo, kurį jau yra pasirinkęs naudotojas, vienu svirties pastūmimu padidinti galios rėžimą iki maksimalaus lygio.

Pakabinimo kilpa

Dirbant arba pertraukos metu įrenginys gali būti pakabintas ant korpuse integruotos pakabinimo kilpos.

Reguliuojamas pūtiklio vamzdžio ilgis

Pūtiklio vamzdis gali būti reguliuojamas trims skirtingiems ilgiams, kad atitiktų vartotojo ūgį. Tai apsaugo nuo nereikalingo energijos ir eksploatacinių savybių praradimo, kai pūtiklio vamzdis yra per toli nuo žemės.

Centrinis valdymas

Siekiant užtikrinti maksimalų energijos vartojimo efektyvumą, pūstuvas turi tris skirtingus galios nustatymus skirtingiems darbams. Šviesos diodai, priklausomai nuo pasirinktos galios rėžimo, įsijungia, kad būtų nurodyta atitinkama galia.

Didelio efektyvumo pūtiklis

Ypač kompaktiško pūtiklio galia išgaunama iš aukštos kokybės STIHL EC variklio. Kartu su subalansuotu svorio centru, esančiu arti rankenos, įrankis pasižymi labai lanksčiu ir judriu valdymu.
Svoris 2,5 kg
Gamintojas

Stihl

Prekės tipas

Akumuliatorinis

Prekės paskirtis

Profesionaliam darbui

Nominali įtampa

36 V

Pūtimo jėga

17 N

Garso lygis

80 dB(A)

Triukšmo lygis

90 dB(A)

Vibracijų lygis d

0.9 m/s²

Oro srautas (apv.angl.)

840 m³/h

Maks. oro srautas

1040 m³/h

Oro greitis

63 m/s

Max oro greitis

75 m/s

Akum. technologija

AP sistema

Įranga

Apvalus antgalis

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Akumuliatorinis pūtiklis STIHL BGA 100”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.