Slėginis purkštuvas 5 l „EasyPump” Gardena

89,99 Radote pigiau?

GARDENA slėginis purkštuvas 5 l „EasyPump“ idealiai tinka augalams ir krūmams purkšti. Maitinamas integruotu ličio jonų akumuliatoriumi, kad būtų galima purkšti be papildomo pumpavimo, nes konteineryje susidaro nuolatatinis ir pastovus slėgis. Kad būtų lengviau užpildyti, išmatuoti ir ištuštinti 5 litrų talpos indą, naudojama antroji anga su integruotu matavimo dangteliu, kurį rasite ant indo. Ergonomiška antroji rankena palengvina naudojimąsi ir leidžia po darbo apvynioti žarną, kad sutaupytumėte vietos. Papildomą patogumą naudojimo metu suteikia paminkštinti nešiojimo dirželiai, teleskopinis prailginimas, kampinis purkštukas, papildomas plokščias purkštukas ir ergonomiška siurblio bei prailgintuvo rankena. Skaidrios dozatoriaus juostos dėka visada matote esamą užpildymo lygį. Naudodami pesticidus ir laistydami augalus, turite šias galimybes: stiprios srovės purškimas, dulksnos purškimas ir plokščios srovės purškimas, kad būtų galima tiksliai panaudoti siaurose vietose. Galite dirbti net ilgą laiką: slėginio purkštuvo baterija visu galingumu tarnauja iki 2 valandų. 5 l „EasyPump“ slėginio purkštuvo komplekte taip pat yra ir įdomių receptų, kaip pasigaminti ekologiškų mišinių. Taip pat pridedamas nailono filtras, skirtas naminiams augalų priežiūros mišiniams.

Nemokamas pristatymas: 3-5 d.d.

25 metų garantija užtikrina aukštą kokybę

* Jeigu reikia išsamios informacijos apie garantijos sąlygas, žr. pridedamą naudojimo vadovą, arba apsilankykite svetainėje www.gardena.com/warranty. Ši garantija neturi įtakos jūsų teisinėms pretenzijoms dėl garantijos.

Sumanus naudojimas dėl papildomos angos

Antroji anga su integruota matavimo talpa ant konteinerio suteikia praktišką funkciją „3in1“, kad būtų lengva užpildyti, matuoti ir ištuštinti. Tai pašalina poreikį atsukti purkštuvo galvutę.

Ergonomiška rankena

Slėginis purkštuvas „EasyPump“ 5l turi antrą rankeną patogesniam naudojimui, įskaitant ir žarnos laikiklį. Papildomą komfortą suteikia paminkštinti nešiojimo dirželiai ir teleskopinis bei sulenkiamas purškimo kotas ir antgalis.

Galinga purškimo patirtis

Skirtingi purkštukai, tokie kaip purškimo dulksna, srovė ar plokščias purškimas, garantuoja individualių augalų poreikių patenkinimą. Pilnai įkraunant ličio jonų akumuliatorių, galima purkšti iki 25 litrų.

Praktiški aksesuarai

Pridedamą nailoninį filtrą galima įdėti kaip priedą. Jis specialiai sukurtas naminiams augalų mišiniams. Pridedami tinkami organinių mišinių receptai.

Viskas matoma

Skaityti užpildymo lygį yra labai lengva dėl skaidrios peržiūros juostos. Taigi jūs iš karto žinote, kiek skysčio dar yra 5l inde.

Saugumas

Apsauginis vožtuvas išleidžia bako slėgį, kai jo yra per daug, taip garantuodamas saugumą.

Sulenkiamas antgalis

Norint užtikrinti didžiausią lankstumą.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500052481

Maksimali leistina veikimo temperatūra

40 °C

Lygio indikatorius

Taip

Didelė pylimo anga

Taip

Saugos vožtuvas

Taip

Prekės tipas

Purkštuvai ir purškimo įrenginiai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Slėginis purkštuvas 5 l „EasyPump” Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.