Pompinis purkštuvas 1 l „EasyPump” Gardena

21,19 Radote pigiau?

Naudojant pompinį purkštuvą 1 l „EasyPump”, augalus ir gėles laistyti namuose ir sode bus lengviau nei bet kada anksčiau. Baterijos dėka galite beveik be vargo apipurkšti augalus, užtenka lengvai paspausti gaiduką. Tai ne tik padidina naudojimosi patogumą, bet ir padeda, jei nuolatinis pumpavimas yra per sunkus ir varginantis. Papildoma anga su matavimo dangteliu suteikia jums naudingą funkciją „3in1“. Šiuo būdu galima užpildyti purkštuvą, išmatuoti trąšų kiekį ar lengvai jį ištuštinti. Integruota 360 ° funkcija užtikrina, kad į žarnelę nepatektų oro, net kai purkštuvas laikomas kitu kampu. Naudokite reguliuojamą, aukštos kokybės žalvarinį antgalį, kad pasirinktumėte pilną srovę arba smulkią dulksną, atsižvelgdami į savo augalų poreikius. Dar viena naudinga funkcija – permatomas indas, kurio dėka visuomet matysite skysčio likutį.

Pristatymas: 3-5 d.d.

Purškimas be pumpavimo

1 l „EasyPump“ purkštuvui reikalingos 2 x AA baterijos (nepridedamos). Taigi, rankinis pumpavimas nėra būtinas, tad darbo komfortas padidėja.

Sumanus valdymas dėl papildomos angos

Antroji anga su matavimo dangteliu ant talpyklos suteikia praktišką funkciją „3in1“, kad būtų lengva užpildyti, matuoti ir ištuštinti. Tai pašalina poreikį atsukti purkštuvo galvutę ir taip gaišti laiką papildomai.

360 ° funkcija

360 ° funkcija užtikrina, kad oras nebūtų įsiurbtas, nesvarbu, kokioje padėtyje yra purkštuvas. Ypač lanksčios žarnos ir svorio dėka įsiurbimo žarnelė visada yra vandenyje, leidžianti purkšti iš visų kampų.

Aukštos kokybės purkštukas

Tvirtas žalvario antgalis yra ne tik reguliuojamas (nuo pilnos srovės iki purškimo dulksnos), bet ir ypač patvarus dėl aukštos kokybės medžiagų.

Gerai matomas vandens lygio likutis

Kadangi pompinis purkštuvas „easyPump” 1l yra pagamintas iš permatomos medžiagos, visada aiškiai matoma, kiek vandens dar yra 1 l talpos indelyje.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500052375

Labai smulkiai purškiama dulksna

Taip

Lygio indikatorius

Taip

Prekės tipas

Purkštuvai ir purškimo įrenginiai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Pompinis purkštuvas 1 l „EasyPump” Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.