Oro kondicionieriai

  Kam reikalingi oro kondicionieriai?

  Gerą savijautą lemia aplinkos temperatūra, drėgmė ir oro švara. Mokslininkai nustatė, kad blogai vėdinamų patalpų oras yra kenksmingesnis už atmosferos orą. Taip yra todėl, kad patalpoje yra daug taršos šaltinių – aerozolių, buitinių chemikalų, naminių gyvūnų išskyrų ir kt. Be to, patalpų orą teigiamais jonais teršia televizoriai, kompiuteriai, kitos buitinės technikos priemonės. Čia gali pagelbėti oro kondicionieriai.

  Patalpų oras tampa grynesnis bei švaresnis dažnai vėdinant. O vėdinti galima ne tik natūraliu, bet ir dirbtiniu būdu, o tam naudojami oro kondicionieriai.

  Oro kondicionieriumi galima reguliuoti patalpos temperatūrą (optimali patalpos temperatūra žmogui yra 18–25 C°) ir drėgmę atsižvelgiant į poreikius.

  Oro kondicionieriai turi skirtingus filtrus: pirminio valymo filtras su bakterijų naikinimo priemone ir anglies filtras. Pirminio valymo filtras sulaiko labai smulkias ore esančias daleles, jį galima plauti ir naudoti daug kartų. Anglies filtras naikina nemalonius kvapus – cigarečių dūmų, maisto ir pan.

  Šiuolaikiniuose oro kondicionieriuose įrengti dar modernesni filtrai, jungiantys HEPA, elektrostatinio bei anglies filtrų funkcijas. Jie gaminami natūralaus arbatos lapų užpildo pagrindu, todėl veiksmingai naikina bakterijas, esančias aplinkoje. Elektrostatiniai filtrai sulaiko dulkių daleles, augalų dulkes bei gaivina patalpos orą. Aplinka tampa švaresnė.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.