Hamakai

  Nėra geresnės vietos pailsėti sode, savo namų kieme ar terasoje, nei sūpuojantis hamake. Viskasaplinkai.lt elektroninėje parduotuvėje rasite gausią ir plačią kokybiškų ir stilingų modelių pasiūlą. Nuo standartinių kabančių iki spalvotų su stovu ar naujoviškų hamakų-kėdžių – visi ras sau patinkantį variantą už patrauklią kainą. Hamakai gali tapti ramybės oaze ar jūsų nuosavu laimės kampeliu bet kurioje vietoje.

  Visų pirma turite nuspręsti ar norite sėdimo, gulimo ar kitokio tipo hamako. Sėdimi modeliai, dar žinomi kaip hamakas–kėdė, dažniausiai pasižymi didesniu mobilumu, tačiau juose sunkiau nusnausti ar ilgai ilsėtis. Ši prekės rūšis labiau tiks kelionėms ir mobiliam poilsiui.

  Gulimi modeliai – tradiciniai ir universaliausi. Juose galima patogiai ilsėtis ir sėdint, ir gulint. Priklausomai nuo to ar norite ilsėtis, ar bendrauti su netoliese esančiais draugais – gulimas modelis leis tą padaryti, tačiau jo perkėlimui ir įrengimui prireiks šiek tiek daugiau laiko.

  Taip pat dar yra pakabinami hamakai –„kokonai“. Jie nuo kitų skiriasi tuo, kad galite jaukiai įsikurti viduje ir pasislėpti nuo viso pasaulio. Toks pasirinkimas puikiai tiks tiems, kurie nenori hamako nukabinti kiekvieną sykį prasidėjus lietui. Šie modeliai pasižymi tvirtumu, erdvumu ir universalumu. Lyjant lietui ar net šviečiant kaitriai saulei bei pučiant vėjui – prieglobstį rasite būtent šiame „kokone“.

  Jei norite ne tik jaukaus prieglobsčio, bet ir stilingos namų interjero ar kiemo detalės, žavingi ir stilingi sėdimi hamakai su minkštomis pagalvėlėmis, ar kutais dekoruoti gulimi– kaip tik pats tas pasirinkimas. Rinkitės pačias įvairiausias spalvas bei modelius ir dekoruokite savo namų aplinką.

  Hamakas toks universalus dalykas, kuris patiks tiek dideliems, tiek mažiems. Tad jei jūsų atžalos jau seniai prašo kieme įrengti sūpynes, nupirkite jiems hamaką-kėdę. Jį galima įrengti tiek kieme, tiek terasoje ar net vaikų kambaryje. Patogu, tiesa? Juolab, kad jame galės ne tik vaikai šėlti, bet ilsėtis galėsite ir jūs.

  Hamakas gali būti pakabintas ir senoviniu būdu – tarp dviejų medžių kamienų. O jei to nenorite, galite kartu įsigyti stovą arba visą tvirtinimo rinkinį. Senukai.lt tikrai rasite viską, ko reikia, kad jūs jaustumėtės saugiai. Prekių asortimentas nuolat atnaujinamas, tad nepraleiskite geriausių pasiūlymų.

  Kokį svorį gali išlaikyti hamakas?

  Tai tikrai labai svarbus klausimas, kadangi nesinori trūkus virvėms, ar lūžus konstrukcijoms visu svoriu bumbtelėti ant kietos žemės. Taip juk ir susižeisti galima. Todėl rinkdamiesi atsižvelkite į tai, kokią apkrovą jis gali pakelti. Dažniausiai ji svyruoja nuo 100 iki 200 ir daugiau kilogramų.

  Skirtingi gamintojai pateikia skirtingas specifikacijas, todėl rinkdamiesi peržiūrėkite gaminio informaciją, kad įsigijus nekiltų nemalonių nesusipratimų.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.