Kastuvai

    Kastuvai – nepamainomi sodo įrankiai. Kastuvas yra naudingas daugelyje sodo darbų: jis naudojamas apdirbti žemę, sukasti šaknis, kasti drenažą, vartyti kompostą ir kitoms reikmėms. Kastuvų darbinė dalis būna plieninė, metalinė arba plastikinė. Ji gali būti buka arba smaili. Kastuvų kotai gaminami iš medžio, metalo arba stiklo pluošto. Kotai gali būti stabilūs, reguliuojami arba teleskopiniai. Kai kurie kastuvai turi ergonomišką lenktą kotą, kuris dėl savo konstrukcijos reikalauja mažiau fizinės jėgos darbo metu. Kotų rankenos dengtos neslystančiu plastiku, kad dirbti būtų patogu. Kastuvai yra skirtingų dydžių, kad tiktų atlikti įvairiems sodo darbams bei būtų tinkami skirtingo ūgio žmonėms. Visgi, jei kastuvu dirbs keletas žmonių, naudingiausia būtų įsigyti kastuvą su reguliuojama rankena.

    Jei į sodininkystę žiūrite rimtai, jums reikia tikrai gero sodo kastuvo. Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti platų asortimentą kastuvų, puikiai tinkančių sodo darbams.

    Lengvam dirvos perkėlimui ir kasimui reikalingi patikimi kastuvai. Tačiau skirtingiems darbams reikalingi ir kitokios šio įrankio variacijos. Todėl turime kastuvų skirtingiems darbams asortimentą. Turime kastuvų, puikiai tinkančių smėliui arba dirvai perkelti arba sniegui kasti žiemą. Turime didelių kastuvų rimtiems darbams ir mažų kastuvėlių iškyloms, taip pat kastuvų lyginimui, sodinimui ir aeravimui. Trumpai tariant – visą gausybę kastuvų.

    Atnaujinama…
    • Krepšelyje nėra produktų.