Pjovimo staklės ir įrankiai

  Pjovimo staklės ir įrankiai – kokybė, patikimumas, stabilumas. Medžio apdirbimo staklės skirtos tiksliai išpjauti iš medienos norimas dalis. Šiomis staklėmis galėsite atlikti gilius pjūvius norimu kampu. Medžio pjovimo staklės paprastai būna apie 1000–1500 W galios. Jos gali skirtis savo funkcijomis. Kai kuriose staklėse yra integruotas pjovimo stalelis su kampine atrama, skirtas įstrižiesiems pjūviams, taip pat savaime susiderinančioji lygiagrečioji atrama, skirta tiksliems išilginiams pjūviams ir šoninė bei galinė stalo ilginamosios dalys su papildoma lygiagrečiąja atrama, skirtos patogesniam ruošinių pjovimui.

  Medžio apdirbimo staklėse galimi pjūklo disko padėties (aukščio ir kampo) nustatymai. Kai kuriose staklėse įdiegta „Softstart“ sistema, kuri sukuria švelnų variklio įsibėgėjimą ir mažiau vibracijų dirbant. Yra pjūklų apsaugos, priedų dėtuvės. Internetinėje parduotuvėje viskasaplinkai.lt pjovimo staklės ir įrankiai pagal jūsų poreikius.

  Elektrinės / akumuliatorinės medžio pjovimo staklės, kokias išsirinkti?

  Staklės užtikrina, jog apdirbamą medžiagą atpjausite reikiamu kampu, tačiau kaip išsirinkti tinkamas, kurios ilgai tarnaus ir jomis būtų galima kokybiškai naudotis? Šiandien prekyboje yra daugybė apdirbimo staklių, tad renkantis reikia atsižvelgti į pjovimo kampą, variklio galingumą bei kitas funkcines ypatybes.

  Pagal pjovimo specifikaciją staklės skirstomos į:
  diskines,
  juostines,
  išilginio pjovimo,
  skersinio pjovimo,
  kombinuotas,
  universalias,
  daugiafunkcines.

  Visos šios išvardintos staklės puikiai tinka lentų, plokščių bei kitų medžiui artimų medžiagų pjovimo darbams, kuriuos būtina atlikti dirbtuvėse ar statybų aikštelėje. Viskasaplinkai.lt labai greitai ir lengvai rasite jums labiausiai tinkančias stakles.

  Diskinės pjovimo staklės

  Pasižymi dideliu tikslumu, idealiai tinkančios medienos masyvo pjovimui. Šios staklės gali būti tiek elektrinės, tiek akumuliatorinės. Su specialiu stalu, arba be jo. Modelius galima rinktis atsižvelgiant į galingumą, dydį bei panaudojimo ir transportavimo galimybes.

  Juostinės pjovimo staklės

  Kuriose pjovimo funkciją atlieka juostinis pjūklas su specialiais galandamais dantukais. Juostinės staklės skirtos medienos ir kitų, į ją panašių medžiagų pjovimui bei šlifavimui. Jomis naudotis galima tiek baldų pramonėje, didesnių gabaritų medienai apdoroti, tiek norint išpjauti smulkesnes detales. Staklės puikiai tinka ir prireikus atlikti tiesų, ir kreivą, zigzaginį pjūvį, o dažnu atveju galima pasirinkti ir pjūvių kampą. Kai kuriose juostinėse staklėse galima rasti integruotą matavimo liniuotę bei galimybę reguliuoti stalo pasvirimo kampą. Daugelis tokių prietaisų turi tvirtą ir reguliuojamą darbastalį bei galingą variklį.

  Išilginio pjovimo staklės

  Išilginio pjovimo staklėse naudojami išilgai pjaunantys diskiniai pjūklai. Tokiu būdu galima nesudėtingai iš medienos ir kitų panašių medžiagų išpjauti lentas bei plokštes. Išilginio pjovimo staklėmis paprastai vadinamas stalinis pjūklas – stalas su pjovimo disku bei kreipiančiąja liniuote.

  Skersinio pjovimo / skersavimo staklės

  Skersinio pjovimo arba dar kitaip vadinamos skersavimo staklės – tai gana kompaktiški, tačiau galingi ir universalūs prietaisai. Šios staklės puikios tuo, kad jomis su ypatingu tikslumu ir preciziškumu galima perpjauti ne vieną, o net kelias lentas. Skersinio pjovimo staklės skirtos universaliam naudojimui. Jos puikiai tinka tiek kietmedžiui, tiek minkštos medienos ar medžio drožlių plokštėms pjauti. Tiesa, renkantis derėtų nepamiršti atsižvelgti ne tik į kainą, bet ir į staklių galingumą.

  Kombinuotos pjovimo staklės

  Tai keli įrankiai – skersavimo ir pjovimo staklės – viename modelyje. Tai leidžia jums sutaupyti – nereikės įsigyti kelių staklių ir vienu kombinuotu variantu galėsite atlikti kelis būtinus darbus.

  Universalios pjovimo staklės

  Šios staklės tai vienas įrankis, kuris atlieka ne vieną funkciją – diskinio pjūklo, obliaus, reismuso, medienos frezavimo. Tai virtos, tikslios ir mobilios staklės, kurios skirtos staliams bei kitiems, su mediena dirbantiems meistrams.

  Daugiafunkcinės pjovimo staklės

  Šios pjovimo staklės skirtos smulkiems medžio darbams atlikti – pjauti, obliuoti, frezuoti ir kt.
  Pjovimo gylis ir kitos papildomos funkcijos
  Skirtingos skersinio pjovimo staklės pasižymi skirtingais pjovimo kampais ir gyliu.
  Pjovimo gylis 45° kampu.
  Pjovimo gylis 90° kampu.
  Pjūvio gylio reguliavimas.
  Taip pat skirtinguose modeliuose galimos skirtingos papildomos funkcijos:
  lazeris (tiksliam pjūvio nustatymui),
  darbinis apšvietimas,
  traukimo galimybė,
  kita.
  Kokį modelį ir kokį gamintoją rinktis, priklauso nuo jūsų atliekamų darbų pobūdžio, laikymo bei transportavimo sąlygų ir žinoma finansinių galimybių.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.