Rankiniai dulkių siurbliai

  Rankiniai dulkių siurbliai – tai nedideli nešiojami prietaisai, skirti, visu pirma, rinkti smulkias šiukšles ir nešvarumus iš nedidelių plotų. Jie yra maitinami baterija, kurios pakanka 15-30 minučių darbo. Jie neturėtų būti traktuojami kaip klasikinio dulkių siurblio alternatyva, tačiau kaip papildomas prietaisas, kuris padės palaikyti švarą.

  Rankiniai dulkių siurbliai išskiriami vos keliais parametrais, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį. Tai yra konstruktyviai paprasti įrenginiai, be įmantrių elektroninių priedų, sukurti visų pirma tam, kad būtų patogu greitai išvalyti nedidelius nešvarumus mažuose plotuose.

  Galia – rankinių dulkių siurblių atveju tai yra pagrindinis kriterijus. Kuo didesnė galia, tuo geriau, bet reikėtų prisiminti, kad esant didesnei galiai, akumuliatorius išsikraus greičiau.

  Vieno pakrovimo darbo laikas (netaikoma baterijoms, maitinamoms iš cigarečių žiebtuvėlio lizdo) – kuo ilgesnis, tuo geriau, tačiau reikėtų nepamiršti, kad šie įrenginiai iš esmės nėra skirti ilgam darbui.

  Papildomų antgalių prieinamumas – jų niekada nebūna daug, vienas arba du. Pasirinkimas priklauso nuo to, kokios vietos bus valomos dulkių siurbliu.

  Nešvarumų talpos dydis –didesnė talpa sutalpina daugiau nešvarumų, tačiau tai padidina prietaiso svorį, dėl ko sunkiau yra jį išlaikyti ir kruopščiai išvalyti paviršių.

  Dulkių siurblio dydis – jei tai turi būti iš tikrųjų mobilus prietaisas, rinkitės mažiausią jo modelį.

  Filtras HEPA – žmonėms, sergantiems alergija, jis yra privalomas. Kitiems – tai pasirinkimo galimybė.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.