Grindų plovimo įrenginiai

  Lyginant su grindų valymu rankiniu būdu, grindų plovimo įrenginiai yra greitesni, ekonomiškesni ir švariau išvalo visų tipų grindis. Ko pasekoje taupomas laikas ir valymo priemonės, tai apsaugo darbuotojus, mažina išlaidas ir didina darbo našumą. Įrenginius lengva ne tik naudoti bet ir prižiūrėti. Kiekvienai plovimo užduočiai galime pasiūlyti tinkamiausio modelio įrenginį, kuris idealiai tiks jūsų grindų tipui ir plotui bei patenkins visus poreikius. Nesvarbu, ar tai būtų nedidelė įmonė, restoranas, prekybos centras, labai didelės oro uostų ar gamybinės patalpos, grindų plovimo įrenginys efektyviausias valymo sprendimas visų tipų grindims, ir įvairaus sudėtingumo plovimo užduotims įvykdyti, ir nesvarbu, ar tai būtų 30 ar 30 000 m².

  Kaip veikia grindų plovimo įrenginiai?

  Visi šiuolaikiški plovimo – sausinimo įrenginiai su cilindrine arba diskine šepečio galvute iš esmės veikia vienodai. Valymo skystis sumaišomas švaraus vandens rezervuare, kai į jį įpilamos valymo priemonės arba, jei naudojama automatinė dozavimo sistema – valymo priemonė dozuojama tiesiai prie šepečio galvutės. Besisukantis šepetys ir kontaktinis slėgis atlieka savo darbą – pašalina nešvarumus. Dėl turbinos įsiurbimo jėgos, valymo įrenginys purvą ir surenka nešvarumams skirtą rezervuarą. Įprasti grindų valymo įrenginiai neturi turbinos ar valytuvo, todėl, nuo paviršiaus pašalintus nešvarumus galima surinkti, pavyzdžiui, Kärcher drėgno ir sauso valymo vakuuminiais siurbliais.

  Kiekvienai plovimo užduočiai – specialus įrenginys

  Grindų plovimo įrenginiai tarsi automobiliai – visi dirba vienodai, tačiau ne visi modeliai tinka tam tikroms, specifinėms plovimo užduotims vykdyti. Dėl skirtingų konstrukcijų, dydžių, šepečių galvučių sistemų ir technologijų labai paprasta rasti įrenginį, kuris tiksliai atitiks individualius poreikius. Jums tereikia žinoti, kokio dydžio yra valomi paviršiai, kokia jų struktūra, užterštumo lygis ir koks valomos teritorijos apstatymo daiktais lygis. Pažadame, kad mes pasiūlysime tinkamiausią, jūsų poreikius atitinkantį grindų plovimo įrenginį.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.