Elektriniai šildytuvai

  Artėjantis šaltasis sezonas su savimi atsineša ir vėsesnius nemalonius orus. Šaltukui vis didėjant dažnas norisi mėgautis jaukumu ir šiluma tiek namų, tiek darbo erdvėje. Jeigu šildymo sezonas dar neprasidėjo, arba prasidėjo bet norite daugiau šilumos, puikus sprendimas tam – elektriniai šildytuvai, kurie greitai ir efektyviai paskleidžia šilumą ten kur esate jūs. Elektrinių šildytuvų pasirinkimas iš tiesų gausus, nuo klasikinių sprendimų iki modernių technologijų, ką pasirinkti, kad šildymas būtų ne tik efektyvus, bet ir ekonomiškas? Aptarsime pagrindinius elektrinių šildytuvų tipus ir jų privalumus.

  Elektrinis tepalinis radiatorius

  Tokie radiatoriai primena klasikinius, įprastus radiatorius kurie yra senesnių metų daugiabučiuose. Tai vienas populiariausių pasirinkimų norint greito ir efektyvaus papildomo šildymo. Tokie radiatoriai spinduliuoja šilumą, todėl greičiau sušildo žmones nei orą. Įrenginio viduje kaista specialus silikono tepalas, jis lėtai tačiau efektyviai paduoda šilumą į aplinką, o išjungus radiatorių dar kurį laiką galima mėgautis malonia šiluma. Tokie radiatoriai yra visiškai saugūs naudotis, jie neskleidžia nemalonaus kvapo, stipriai neįkaista, todėl prisilietus nenudegins. Yra ilgaamžiai, vienas iš minusų –brangesnė kaina nei kitų šildytuvų, taip pat užima daugiau vietos, kai kurie modeliai yra gana sunkūs.

  Tepalinių radiatorių privalumai:

  Galima perkelti iš vienos vietos į kitą, yra sunkūs, tačiau dažniausiai turi ratukus, su kuriais patogu jį transportuoti.
  Tinkami apšildyti didesnes patalpas.
  Neįkaista stipriai, todėl nėra pavojaus nusideginti.
  Neskleidžia nemalonaus kvapo.

  Elektrinis konvektorius

  Efektyvus ir ekonomiškas būdas apšildyti kambarius. Toks šildytuvas veikia oro konvekcijos srovėmis, kurios cirkuliuoja per prietaiso korpusą ir jo kaitinimo elementą. Tokie radiatoriai gali būti pastatomi ant grindų ar montuojami ant sienos. Jie yra modernesnio dizaino nei tepaliniai radiatoriai, kompaktiškesni.

  Konvektorių privalumai:

  Pakankamai lengvi ir kompaktiški, todėl gali būti perkeliami iš vienos vietos į kitą.
  Geba greitai sušildyti patalpą.
  Modernus dizainas, leis pritaikyti šildytuvą prie bet kokio interjero.
  Elektriniai šildytuvai su ventiliatoriumi
  Vienas paprasčiausių, tačiau tikrai ne blogiausių būdų, kai reikia sušildyti patalpą greitai. Toks šildytuvas yra itin kompaktiškas, neužima daug vietos, puikiai tinka mažoms erdvėms sušildyti. Jo veikimo principas itin paprastas – elektra įkaitina kaitinimo elementą, o ventiliatorius nuo jo sušilusį orą pučia tam tikra kryptimi.

  Elektrinių šildytuvų su ventiliatoriumi privalumai:

  Lengvi, kompaktiški, nešiojami.
  Gali turėti ne tik šildymo, bet ir vėsinimo funkciją.
  Šildytuve gali būti įdiegtos ir papildomos funkcijos – pavyzdžiui, klimato kontrolė su LCD monitoriumi, suteikianti galimybę stebėti temperatūros pokytį.

  Infraraudonųjų spindulių elektriniai šildytuvai

  Vienas ekonomiškiausių ir patogiausių būdų sušildyti ne tik namų patalpas, bet ir darbo erdvę. Jie yra itin kompaktiški, modernaus dizaino, gali būti pastatomi, arba montuojami ant sienos, ar net lubų. Infraraudonųjų spindulių šildytuvas sukuria energijos spindulius, kurie virsta šiluma tik tada, kai jie atsitrenkia į objektus.

  Infraraudonųjų spindulių šildytuvų privalumai:

  Ekonomiški, nenaudoja daug elektros energijos.
  Gali būti naudojami tiek namuose, tiek lauko erdvėje, pavyzdžiui terasose.
  Gali būti pastatomi arba montuojami. Yra kompaktiški ir lengvi.

  Keraminiai elektriniai šildytuvai

  Modernūs ir pažangūs šildytuvai, kurie ne tik efektyviai šildo patalpą, bet yra ir kaip išskirtinė interjero detalė. Keraminės plokštės puikiai išlaiko ir spinduliuoją šilumą, šildydama ne orą, o aplinkinius daiktus. Keraminių šildytuvų viduje yra specialus kaitinimo elementas kuris spinduliuoja infraraudonuosius spindulius.

  Keraminių šildytuvų privalumai:

  Taupo elektros energiją.
  Didelis efektyvumas ir našumas.
  Saugus ir patogus naudojimas.
  Itin greitas erdvės sušildymas.
  Ploni, stilingi ir tylūs.
  Ilgaamžiai.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.