Gariniai valytuvai

  Paprastas, biologiškai švarus ir draugiškas aplinkai: valymas garais yra ir pats natūraliausias valymo būdas, todėl gali puikiai pakeisti tradicinius valymo metodus. Gariniai valytuvai siūlo daugelį naudojimo galimybių. Be valymo, su jais pasiekiami puikūs rezultatai lyginant rūbus ar prižiūrint audinius. Naudodami garą, taupysite savo brangų laiką, kurį galėsite praleisti kitaip. Naudojantis garo galia, net ir didžiausios valymo užduotys namų ūkyje bus labai paprastos.

  Kaip valymas garais palengvina gyvenimą?

  Gerokai prieš tai, kol žmonės pradėjo vertinti švarą, garai išsiverždavo iš žemės ugnikalniuose ir geizeriuose. Tačiau tik 1700-iais atėjo laikas, kai garo galia buvo panaudota praktiniams poreikiams. Valymas garais yra modernaus garo galios panaudojimo pavyzdys.

  Kodėl valymas garais yra draugiškas aplinkai?

  Gana paprastai: valant garais, nenaudojami jokie cheminiai priedai. Garo galios ir temperatūros derinys yra pakankamas tam, kad įveiktų įsisenėjusį purvą, todėl valymo priemonės nereikalingos. Tai apsaugo ne tik vandenį, kuris yra gyvybės pagrindas, bet ir jūsų namų ūkio biudžetą.

  Gariniai valytuvai ne tik sumažina aplinkos taršą ir besaikį jos išteklių naudojimą, tačiau ir kitaip saugo aplinką. Pavyzdžiui, nebereikia utilizuoti valymo priemonių pakuočių, tokiu būdu sutaupoma išteklių ir energijos.

  Be to, vanduo yra ypatingai ekonomiškas, kai naudojamas valymui garais: iš vieno litro vandens galima pagaminti 1700 litrų garų! Tokio kiekio užtenka maždaug 20 minučių valant garais – pakankamai ilgai, kad būtų visiškai išvalytas nedidelis butas. O kadangi elektra naudojama tik tuomet, kai vanduo yra kaitinamas, energijos suvartojimas taip pat yra sumažintas iki minimumo.

  Kodėl valymas garais yra sveikesnis?

  Valymas garais apsaugo jus ir jūsų šeimą. Skirtingai nei plovikliai, ant valomo paviršiaus susikondensavę garai nepalieka jokių alergiją sukeliančių dalelių (likučių). Tai ypač svarbu auginantiems mažylius, kurie mėgsta viską dėtis į burną. Garų dėka išvengsite nelaimingų atsitikimų, kylančių dėl neteisingo valiklio naudojimo, odos jautrumas ir kiti neigiami poveikiai sveikatai nebekels rūpesčių.

  Kenčiantieji nuo alergijos gali lengviau atsikvėpti. Kadangi garai sukabina dulkes ir nepaskleidžia alergenų (tokių kaip dulkių erkės ir jų išskyros) aplinkoje, oro kokybė yra reikšmingai pagerinama. Galiausiai, valant garais taip pat sumažėja fizinis krūvis, kadangi už jus visą darbą atlieka garas.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.