Hidrauliniai presai

  Kas yra hidrauliniai presai?

  Dažniausiai įranga sudaro vienas cilindras, tačiau yra presų, kuriuose yra sumontuoti du cilindrai. Tokie hidrauliniai presai turi didesnę spaudimo galią ir yra naudojami stambesnėms detalės įspausti. Hidraulinio preso veikimo principas – manometro pagalba yra stebima koks yra slėgis, aukšto slėgio pagalba tepalas per specialius kanalus yra paduodamas į cilindrą ir cilindro eigos pagalba yra įstumiama detalė. Tam yra naudojama speciali alyva.

  Kaip reikia naudotis hidrauliniais presais?

  Hidrauliniu presu nėra sudėtinga naudotis ir įsigyjant, instrukcijoje yra pateikiamas hidraulinio preso aprašymas. Dažniausia tipai – rankinis hidraulinis presas ir kojinis hidraulinis presas. Autoservisas, kuri turi presą, dažniausiai jį naudoja tam, kad įspaustų guolius, kadangi rankiniu būdu to padaryti yra neįmanoma.

  Viskasaplinkai.lt pateikia platų kokybiškų hidraulinių presų pasirinkimą

  Nors viskasaplinkai.lt savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.