Vamzdynų valymo įranga

  Kam reikalinga vamzdynų valymo įranga?

  Bėgant laikui vamzdynai apsineša sąnašomis, kurios nusėda ant vamzdynų sienelių ir trūgdo nuotekų tekėjimo pralaidumui. Per didelis sąnašų kiekis gali ir visiškai užkimšti vamzdynus ir pridaryti įvairių problemų individualių ir daugiabučių namų savininkams bei  įmonėms. Čia į pagalbą ateina vamzdynų valymo įranga.

  Kai naudojama vamzdynų valymo įranga, ta ne tik „pramušami kamščiai“ Jūsų vamzdynuose, tačiau ir kruopščiai išvalomos vamzdynų sieneles. Toks valymas žymiai ilgiau užtikrina kokybišką vamzdynų funkcionalumą.

  Dažniausios kanalizacijos užsikimšimo priežastys:

  1. Buitinis naudojimas, kai kanalizacija užsikemša įmetus tualetinio popieriaus, higieninių paketų, netyčia įmetus grindų skudurą, tualeto kvapuką. Sudėtingiausia būną kai neužtenka tik atkimšti, bet reikia ir ištraukti pašalinius daiktus, kad ateityje nesudarytų tokių pačių problemų, o gyvenant daugiabutyje nepridarytų problemų kaimynams, kuris gali baigtis buto užliejimu.
  2. Biologinis kamštis, kai vamzdynai užauga dėl apsinešusių sienelių, nuo maisto, aliejaus likučių. Biologiniai kamščiai susidaro laikui bėgant, viduje vamzdyno iš lėto pradeda kauptis nuosėdos ir jos susiformuoja į riebalinius kamščius, kuriuos geriausiai išvalyti tinka aukštas slėgis su karštu vandeniu, tuomet riebalai pradeda tirpti ir išplaukia į kanalizaciją. Pirmi požymiai, kad neužilgo reikės kanalizacijos valymo yra suletėjęs vandens nubėgimas ir dažniausiai iš kriauklės girdimas gurguliavimo garsas. Tai parodo, kad vamzdyne sumažėjęs pralaidumas, dėl kurio neužilgo užsikimš vamzdynas.
  3. Statybinis kamštis, kai į vamzdyną atsitiktinai ar specialiai įmetamos statybinės atliekos. Per ilgą laiką išskyrėm kelias problemas šiuo atveju – 1. Statybinės atliekos patenka į naujai išvedžiotus vamzdynus per neužaklintus vamzdynų galus. Tarkim betonuojamos grindys o vamzdis neuždarytas, tai per jį patenka betono gabalai. 2. Darbininkai nesivargindami išnešti glaisto, dažų likučių į konteinerį, darbo metu viska pila i unitazą. Taip glaisto likučiai nusėda vamzdyne ir sudaro kamščius.
  4. Deformuotas vamzdynas, kai išvedžioti vamzdynai susiduria su išorės poveikiu, t.y. pasėda namo pamatai ir užspaudžia bei sulaužo vamzdyną, perauga medžio šaknys, per ilgesni laiką šaknys išsikeroja vamzdyne, taip sustabdydamos vamzdyno darbą. Šiuo atveju kanalizacijos valymas padeda ne visada, kiekviena situacija individuali. Vieną vamzdyną pavyksta atkimšti, kitas būna per daug deformuotas, todėl tenka keisti vamzdyną nauju.
  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.