Baseinai

  Ne visuomet yra galimybė mėgautis vasaros teikiamais privalumais nuvykus prie jūros, tačiau vandens pramogos dabar pasiekiamos ir namuose – tereikia pasirūpinti, jog kieme stovėtų lauko baseinai ir smagus poilsis bus garantuotas. Baseinai visuomet asocijavosi su poilsiu, sveika gyvensena ir tiesiog – sveikatinimosi pramoga, tad įsigiję vieną iš lauko baseinų suprasite, jog investuojate ne tik į puikias emocijas, bet į savo sveikatą. Šie gaminiai pasižymi gausiu asortimentu: plastikinis baseinas, pastatomas baseinas, pripučiamas baseinas, karkasinis baseinas – kiekvienam pavyks atrasti variantą, geriausiai tiksiantį jo kiemui.

  Tuomet, kai reikalingas lauko baseinas vaikams, norisi pasirūpinti jų saugumu ir išvengti nelaimingų atsitikimų – tokiais atvejais pasitarnauja mažas lauko mini baseinas, kuris užtikrins tik pačias geriausias emocijas vykstančių maudynių metu. Pripučiamas baseinas vaikams – vienas populiariausių ekonominių pasirinkimų. Populiariausias pripučiamas baseinas kūdikiams – baseinas Intex. Baseinas pripučiamas elektroninėmis arba mechaninėmis pompomis. Baseinas kūdikiams – puiki proga mankštintis, leisti išmokti vaikui plaukti ir nebijoti vandens. Baseinas vaikams suteikia energijos ir lavina raumenų veiklą.

  Karkasinis lauko baseinas – ypač populiarūs tose šeimose, kurioms ypač svarbi eksterjero išvaizda. Karkasinis lauko baseinas gražiau atrodo gamtoje ir žalumos apsuptyje, suteikia prabangos jausmą. Baseinas bus pristatytas į jūsų namus – tiesiog užsisakykite iš www.viskasaplinkai.lt ir mėgaukitės galimybe, kai nereikia rūpintis transportavimu.

  Tiems, kurių nevilioja lauko baseino vandens priežiūra ir tinkamas lauko baseino uždengimas, patinka paprastesni variantai – tokiais atvejais tinkami guminiai lauko baseinai, kuriuos pasibaigus sezonui galima lengvai išardyti ir kitais metais vėl mėgautis jų teikiamais privalumais. Pripučiamas baseinas dažniausiai pasižymi prieinama kaina ir tinka tiek suaugusiesiems, tiek vaikams, tad pasirinkę tokį variantą, neturėsite daug išlaidų ar rūpesčių šiltojo sezono metu.

  Renkantis tinkamiausią lauko baseiną, vertėtų iš anksto pagalvoti, kurioje vietoje ketinate jį statyti – tuomet lengviau galėsite išsirinkti tinkamus matmenis. Svarstantiems, koks būtų geriausias lauko baseinas, atsiliepimai, išmatavimai ir šių prekių aprašymai padės greičiau apsispręsti. Susipažinkite ir su apžvalgomis – kuo daugiau žinosite apie lauko baseinus, tuo paprasčiau išsirinksite visus lūkesčius pateisinantį variantą.

  Tuomet beliks atrasti, kur lauko baseinų uždanga ir patys įrenginiai parduodami patraukliomis sąlygomis. Pas mus specialių pasiūlymų tikrai netrūksta – lauko baseinai parduodami išsimokėtinai, lizingu, o jei pastebėsite, kad vyksta jų išpardavimas, šias prekes pavyks įsigyti dar pigiau.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.